Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pediatrzy pilnie poszukiwani
~z powiatu niezalogowany
12 czerwca 2015r. o 12:11
Proponuję kolejną Bośnię i imprezki... to powinno zażegnać smutki i choroby
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
12 czerwca 2015r. o 12:50
Wstyd i hańba

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~czlonek niezalogowany
12 czerwca 2015r. o 12:57
Proponuje powolac jeszcze jednego platnego czlonka zarzadu. Jak widze staroste z kwiatkami na festynach i czytam o tym szpitalu to krew mnie zalewa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2015r. o 13:00
Wstydem jest to że lekarze niby z powołania ciągle nie mają dosyć.Ciągle im mało kasy i chodzą obrażeni.Oficjalnie na władze a w rzeczywistości na obywateli.Lekarze by chcieli żeby istniała tylko praktyka prywatna bo wtedy kokosy zbijają na pacjentach więc po co w szpitalu pracować jak strzelą focha i coś tam więcej dla siebie uszczkną.Lekarze powinni być z powołania a nie dla kasy.I tak mają dużo więcej kasy niż reszta społeczeństwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~abc niezalogowany
12 czerwca 2015r. o 13:04
Szpital dziecięcy w B-c to wstyd i hańba! Leczą dzieci jakby chcieli a nie mogli...Całkiem niedawno byłam tam z synem i o mały włos dziecko mi nie umarło na rękach. Biegałam po oddziale i szukałam pielęgniarek i lekarza a kur....a nikogo nie bylo ( z tego co się później dowiedziałam to były...gdzie? na papierosie) Na szczęście wszystko dobrze się skończyło ale to co przeszliśmy z mężem tego nikomu nie życzę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pacejnt niezalogowany
12 czerwca 2015r. o 13:17
~ napisał(a): Wstydem jest to że lekarze niby z powołania ciągle nie mają dosyć.Ciągle im mało kasy i chodzą obrażeni.


A na ile byś się wycenił pracując ponad 300 godzin na miesiąc?
Na swojaków to jest. Kilku ich znalazło pracę po partyjnym uważaniu po wyborach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2015r. o 13:29
~pacejnt napisał(a):
~ napisał(a): A na ile byś się wycenił pracując ponad 300 godzin na miesiąc?
Na swojaków to jest. Kilku ich znalazło pracę po partyjnym uważaniu po wyborach.


300 godzin,chyba żartujesz.Już ja wiem kto i jak pracuje w szpitalu.Anioł śmierci (50% zgonów na koncie) i inni opiedzielacze przychodzący po prezenty.Owszem są wyjątki ale to pojedyncze osoby.Nie płacz bo średnio 10-12 godzin pracy to żadna tragedia,na przykład Policja robi od zawsze po 12h a wielkie g zarabiają więc gdzie tu jest sprawiedliwość.... Jak się liczy na koneksje po ojcu czy matce to tak jest że później i 10 tyś na rękę jest mało a dla czego ano bo mama miała więcej.Żałosne to jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pacejnt niezalogowany
12 czerwca 2015r. o 13:33
Mowa jest o ordynatorze Krajwskim i dr. Milewskiej i tych 3 oddziałach. Czytaj ze zrozumieniem. chciałbyś aby Twoje dziecko leczył zmęczony lekarz?
Gdzie jest starosta?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.