Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 296
~ niezalogowany
18 czerwca 2015r. o 21:12
~ napisał(a):
~miłośnik przyrody napisał(a): szkoda drzewa ;(

Co za dziwny czlowiek z ciebie...



Przeszczep sobie mózg!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Z wykrot niezalogowany
18 czerwca 2015r. o 21:20
~Anonim 1234567890987 napisał(a): G.... prawda nie predkosc nie zawsze chodzi o predkosc chusteczke sie znaja ci co z nudow siedza w domu przed kompem i wypisuja glupoty. Pomyslcie czasem co piszecie albo lepiej zajmijcie sie swoim zyciembo chlopak robil tysiace kilometrow tygodniowo i nie znalem lepszego kierowcy i nie raz wychodzil nie z takich sytuacji mozna by powiedziec byl zawodowcem.wiec jak ktos ma pisac bezsensowne i ze tak powiem glupie komenty to niech lepiej zachowa to dla siebie!!!!!!!!!!


Przestan chrzanic. Znany byl z bardzo szybkiej jazdy, nie wazne gdzie, pedzil jak glupi i nie patrzyl czy dzieci ida wlasnie ze szkoly. Wszyscy to wiedza, nie jeden w Wykrotach widzial. Zawodowiec w wieku 21 lat, ciekawe. Zawodowiec sciga sie z bratem na drodze publicznej. Szkoda chlopaka, zginal przez glupote, tyle w tym dobrego ze przy okazji nikogo nie zabil. Winne drzewo, jakby rosly kartofle, wina kartofli. W Wykrotach jezdza jak popi...... , strach z dzieckiem na rower pojechac bo jeden z drugim czuje sie krolem szosy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jo niezalogowany
18 czerwca 2015r. o 21:55
~ napisał(a): Tak, tak zabił się na własne życzenie ściągając się z bratem. Gdzie tu rozsądek, bezpieczeństwo i odpowiednia prędkość. Są tory do tego przeznaczone a nie droga publiczna. Brat, siostra, kuzyn czy wujek. Co to za różnica? Nie żałuję takich osób. Plus tego zdarzenia ze nie było innych ofiar np. Dzieci na rowerze, kobieta w ciąży itp itp.....


Pokaż mi najbliższy tor ,gdzie jak zechce to sie nieodpłatnie wyszaleje.
Mieszkam w Bolesławcu,chce sie po pracy po 16:00 wyszaleć-wskaz mi miejsce?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 czerwca 2015r. o 21:58
G... mnie obchodzi ze nie masz toru i nie masz gdzie sie wyszalec. Na drodze publicznej nie masz do tego prawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 czerwca 2015r. o 22:14
~ napisał(a): G... mnie obchodzi ze nie masz toru i nie masz gdzie sie wyszalec. Na drodze publicznej nie masz do tego prawa.


:) myślisz że to dotrze do niego?
myślę że nie bo domyślam się że to kolejny ''miszcz'' ;)
jeden z tych od ''zimnego łokcia'' i obowiązkowej ''tuby''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kierowca niezalogowany
18 czerwca 2015r. o 23:16
Na pewno szkoda kazdego człowieka prawda jest taka dla jednych byl dobry dla większości zły takie jest życie niestety drogi jakie mamy kazdy wie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~y niezalogowany
18 czerwca 2015r. o 23:29
Gdyby nie drzewo rozbilby samochód, zaplacil za swoja glupote wysoka cene, ale prawdopodobnie dalej by żył i pewnie następnego razu by nie bylo. Umierać za to, ze przekroczył prędkość o kilka km/h? Kilka do tego by uniknąć tej tragedii, o dozwolonej nie pisze, bo wiadomo ze przekroczył ja sporo. Moim zdaniem to za duza kara. Szkoda chłopaka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Z Wykrot niezalogowany
19 czerwca 2015r. o 7:17
Nie twierdze, ze byl zlym czlowiekiem, bo nie byl. Po prostu za szybko jezdzil i przez to zginal. Jego juz nie ma, zostali rodzice, przyjaciele . I ogromny bol...Myslisz ze ta tragedia wplynie na jazde jego kolegow, innych " mistrzow " kierownicy ? Nie sadze. Dalej beda gnac przez wioske bez opamietania. Do nastepnego wypadku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.