Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 296
~ niezalogowany
17 czerwca 2015r. o 19:14
~ja napisał(a): proszę ADMINISTRATORA o zamknięcie tego tematu tym bardziej, że po co istnieje możliwość dodawania komentarzy w takich sytuacjach? ludzie nie mają taktu na necie wielce wyszczekani a w realu gęby nawet nie otworzą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
17 czerwca 2015r. o 19:32
kierowcy sa rozni a drzewa prawie takie same ale ich miejcem nie jest pobocze drog, dlatego nalezy je wyciac. kiedys jak jezdzilo sie bryczkami to spelnialy swoja role, dzisiejsze bryczki maja za duzo koni aby furman (szybki kierowca) mial czas na podziwianie drzew, on nawet nie zauwaza tego pieknego drzewostanu. od 10-ciu lat powtarzam, ze drzewa przydrozne nalezy wyciac, przy drogach przy ktorych dokonano wycinek nie ma zadnych wypadkow smiertelnych. darka trzeba uszczypnac w coraz tlusciejsza dupinke to moze sie ruszy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rico niezalogowany
17 czerwca 2015r. o 20:26
Ludzie chłopak nie żyje a wy piszecie takie głupoty wstyd!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 czerwca 2015r. o 20:34
falco napisał(a):
~Gg napisał(a): Do wszystkich idiotów którzy dodają te beznadziejne komentarze.Nawet sobie nie wyobrażacie co przezywają w tej chwili rodzina i wszyscy bliscy tego chłopaka,a dodawanie tak kretyńskich komentarzy na pewno w niczym ani im,ani wam nie pomoże.
Troche godności..i powagi w tak poważnej sprawie..

[*]

a widziałeś dzisiaj w tiwi tego Łotysza w ''tirze''?
widziałeś reakcje innych kierowców?...wiesz że ten kierowca miał TRZY PROMILE?
WIESZ CO BY ZOSTAŁO Z KIEROWCY OSOBÓWECZKI W STARCIU Z TĄ ROZPĘDZONĄ MASĄ...

ja mam nie dodawać ''kretyńskich komentarzy''?
mam to gdzieś bo tylko idio.ta tak zachowuje się na drodze po której poruszają sie również inni ...
dobrze w tym wszystkim jest jedynie to że nikt oprócz niego samego nie ucierpiał...
a może mam jeszcze żałować tego dupka co ''zaparkował '' na szczycie ronda... :>

co chcesz pokazać?...inaczej byś tu ''piał'' gdyby zabił kogoś z Twojej rodziny...

jeśli minister chce wprowadzić opłaty dla kierowców by finansowali pośrednio leczenie ofiar wypadków to idźmy dalej ...
wprowadzić opłaty na pogrzeb dla furiata który miał za dużo koni pod maską ale niewiele szarych komórek pod czerepem...

wiem że niejednemu z was się to nie spodoba ale prawdy -a taka jest na zdjęciu w postaci wraku -nie oszukacie...

widząc takie zdjęcia , zaczynam się cieszyć tym wprowadzonym niedawno przepisem...


Niektórym nie wstyd............. :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 czerwca 2015r. o 20:34
ZAMKNIJCIE TEMAT!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
17 czerwca 2015r. o 20:48
Ememe ,zamknij temat proszę
:(

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 czerwca 2015r. o 21:26
~Rico napisał(a): Ludzie chłopak nie żyje a wy piszecie takie głupoty wstyd!


Nie wstyd. Młody, więc szkoda. Głupi, więc trudno. Nie zabił nikogo innego - całe szczęście. Rodzina na pewno cierpi, ale niech sobie zadadzą pytanie: Dlaczego? Przez jego własną głupotę i nie dziwię się, że takie są komentarze. A gdybym ja jechał z rodziną z przeciwka i uderzyłby we mnie? Na drodze trzeba być odpowiedzialnym nie tylko za swoje życie. On był za młody i nie miał kto mu tego wytłumaczyć. Amen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
17 czerwca 2015r. o 21:45
~ napisał(a): ZAMKNIJCIE TEMAT!!!!!!!!


no pewnie wszystko pod dywan
hipokryzja narodowa pelna geba wg. motto poudaje jeszcze kilka lat cnotke moze moj maz sie nie pozna a po czerdziestce adoptuje moje dziecko wychowywane przez rodzine zastepcza.
podaj mi tu powod, dlaczego ten temat ma byc zamkniety?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.