Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Roman kandydatem na posła?
3688
#Pynchoon nieaktywny
18 czerwca 2015r. o 9:53
Pannazdzieckiem napisał(a):

ale oczyma wyobraźni widzę jak Kukiz , Braun , JKM , Stonoga konsolidują swych zwolenników i wspólnymi siłami podpalają pookrągłostołowy układ bandy czworga.


Panna, z ciekawości, podpalają i co, bo o ile wiem to po spaleniu masz tylko zgliszcza i nic więcej, a Kukiz dotychczas nie przedstawił żadnej alternatywy, co zamiast tego co jest dziś.

Dla mnie kandydat, którego program opiera się wyłącznie na niszczeniu i nie przedstawia niczego pozytywnego, co chciałby stworzyć, jest z góry skreślony, sorry ale w bajki nie wierzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
18 czerwca 2015r. o 10:58
Pannazdzieckiem napisał(a): ... ale oczyma wyobraźni widzę jak Kukiz , Braun , JKM , Stonoga konsolidują swych zwolenników i wspólnymi siłami ...

Bardziej zasadne byłoby ujrzenie, w pierwszej kolejności, konsolidację Kukiza, Brauna, JKM i Stonogi, a dopiero później ich zwolenników :)
Różowe okulary niczemu nie służą ;)

Miłego, kulturalny chazarze.


Dopisane 18.06.2015r. o godz. 10:58:

konsolidacji *
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
18 czerwca 2015r. o 11:45
~ napisał(a): może jeszcze 100noga do koalicji? i rządy mocnej ręki, aferzyści do więzienia, a podejrzane typy typu fobiak do berezy kartuskiej, kazdy powiat z własną berezą albo obozem pracy

wybij sobie z glowy wszelakie koalicje. obecny system sie nie sprawdzil i nalezy go zmienic. zmieniajac system nie mozna tego robic bez politykow i ich zastapic elektrykami, teorytykami i cala cholta z solidarnosci i koru bo bedzie jeszcze wiekszy syf. tobie sie w pale nie miesci co oznacza to co proponuje kukiz, dlatego sprobuje tobie wytlumaczyc na chlopski rozum tak abys w przyszlosci przestal pitolic farmazony.
wyobraz sobie, ze kukiz to furman, ktory ma bryczke i bat. wyobraz sobie rowniez, ze politycy to konie. przeznaczenie koni znasz, jedne sa do pracy w lesie, jedne do ciezkiej orki, transportu, inne do rozrywki i sportu.
bryczka to polska a bat to odpowiedzialnosc przed wyborcami. obojetnie jakie konie zaprzegniesz do byczki one tobie ta bryczke pociagna. jesli zaprzegniesz do niej barany, swinie lub wymacane kury to nie licz na to, ze gdzies dojedziesz. bryczke musza ciagnac politycy czyli konie, z kozy nie zrobisz konia nawet jesli bedziesz ja karmil konina i obecal cieply stolek, koza pozre najpierw stolek a pozniej wezmie sie za bryczke.
ataki na romcia betoniarza sa nie na miejscu, on jest politykiem i nalezy mu pomoc ale jak zacznie udawac osla to trzeba mu przylac batem aby nie udawal tego kim nie jest. kon ma ciagnac bryczke, furman musi kierowac a bat jest po to aby kon nie zboczyl z drogi i utrzymywal tempo.
kukiz nie znajdzie kadry do swoich celow jesli nie skorzysta z tego co jest na rynku a na rynku sa rozni politycy, czesc z nich stara sie byc uczciwa i do tych zasobow trzeba siegac.
cecha dobrego polityka jest to, ze klamie tak, ze wyborcy nie moga sie polapac.
polityk przylapany na klamstwie to nie polityk.

jesli cos nie zrozumiales i masz jeszcze pytania to pisz do mnie na berdyczow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyborca , czas na decyzję . niezalogowany
18 czerwca 2015r. o 12:11
Ostatnio załatwiałem z córką dwie sprawy w Urzędzie Miasta. Ona składała podanie o dowód, ja o zmianę tablic rejestracyjnych. Pamiętam, jak 9 lat temu spędziłem pół dnia w kolejce w wydziale komunikacji. Idąc tym razem z góry uzbroiłem się w cierpliwość. Wykupiłem na dobry początek bilet w parkomacie na godzinę z myślą o przdłużeniu i jakie było moje rozczarowanie, kiedy obydwie sprawy załatwiliśmy w 15 minut. Jest z pewnością w Kraju jeszcze wiele rzeczy do poprawienia i usprawnienia, ale szlag mnie trafia, kiedy słyszę opinie dyżurnych, głównie pisich malkontentów, którym wszystko się nie podoba. Dla których w Polsce jest dramat, ruina i tragedia. Ludzie rozejrzyjcie się i przestańcie pieprzyć! A pomyślcie lepiej, co wy możecie dać Polsce, żeby żyło się nam lepiej. Ruszcie głowami, zakładajcie firmy i próbujcie działać, a nie jątrzyć i podburzać ludzi słabo rozgarniętych i leniwych, bo tym zawsze, nawet bez waszego pieregorólkowania i wszystko jedno, kto będzie rządził, będzie się wydawało, że są okradani, okaleczani przez los, a im się przecież wszystko należy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 czerwca 2015r. o 12:50
Masz to szczęście że wyrabiałeś dowód w urzędzie gdzie rządy sprawuje od lat pisowiec Roman, dlatego wszystko działa sprawnie.... ciekawe czy nie będziesz marudził gdy zachorujesz i na wizytę do specjalisty będziesz musiał poczekać sobie okrągły rok... o miliardach wyprowadzanych z budżetu przez układ nawet ci nie wspominać bo widzę ze jesteś zaślepiony i tego nie ogarniesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 czerwca 2015r. o 13:04
~ napisał(a): Masz to szczęście że wyrabiałeś dowód w urzędzie gdzie rządy sprawuje od lat pisowiec Roman, dlatego wszystko działa sprawnie.... ciekawe czy nie będziesz marudził gdy zachorujesz i na wizytę do specjalisty będziesz musiał poczekać sobie okrągły rok... o miliardach wyprowadzanych z budżetu przez układ nawet ci nie wspominać bo widzę ze jesteś zaślepiony i tego nie ogarniesz


a o ukladzie w miescie to juz nie napiszesz? o stolkach dla ziomali i radnych? o radach nadzorczych dla ich dzieci?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 czerwca 2015r. o 15:01
~Wyborca napisał(a): Nie ma co filozofować tylko wysłać Romana do Warszawy. Tyle w temacie. Jeśli nie Roman to wejdzie inny, bo posłów i tak będzie 460. A co by nie mówić na pewno jakby mógł w czymś pomóc jako poseł to by pomógł. Ja i moja rodzina by głosowała.


Dziecko,tak Ci POmoże,jak POmagał miastu jako bezpartyjny prezydent.Zobaczy sejm jak świnia niebo.Bezczelnością jest myślenie,że do sejmu to ROMEK WYKLUCZONY.
Fajne i chwytliwe hasło.
Zobaczę prędzej swoje ucho,prędzej zagłosuję za obywatelskimi złodziejami z PO niż za Pisdzielcami Wykluczonymi ,który ma w składzie Piotrka.Szczyt bezczelności,ile jeszcze ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 czerwca 2015r. o 7:22
Pynchoon napisał(a):

Panna, z ciekawości, podpalają i co, bo o ile wiem to po spaleniu masz tylko zgliszcza i nic więcej, a Kukiz dotychczas nie przedstawił żadnej alternatywy, co zamiast tego co jest dziś.
...


Fakty są takie :

http://niewygodne.info.pl/artykul5/02315-Zestawienie-osiagniec-platformianej-ekipy.htm

Każda zmiana , łącznie ze spaleniem Wielkiej Góry Głupców , jest zmianą na lepsze. Ekonomiczna depopulacja i fiskalny wyzysk trwają w najlepsze , przy świergocie ścierwomediów o zielonej wyspie. Trzy miliony naszych rodaków żyje na granicy ubóstwa , a ilu wyjechało tego nawet GUS nie wie. Jak sobie wyobrażasz Pynchoonie ciągłość Narodu przy obecnych zawirowaniach demograficznych ? Kto zarobi na Twoją emeryturę , jeśli wszyscy spierdzielą ?
Może i Kukiz nie ma konkretnych planów , ale liczę na to , że w Jego otoczeniu pojawią się Mądrzy Ludzie , którzy mają takie plany naprawy Państwa. Ja ze swej strony stawiam trzy postulaty ; likwidacja paragrafu 220 sztolcmanowej konstytucji , gest Kozakiewicza w kierunku MFW i żydobanksterów , oraz nacjonalizacja banków.

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.