Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Roman kandydatem na posła?
~ niezalogowany
19 czerwca 2015r. o 9:49
Weźcie się za robotę a nie tylko ujadacie na internecie ,Ja jestem po szkole zawodowej ,swoje sprawy wziąłem w swoje ręce ,wybudowałem nowy dom, wykształciłem dzieci które pracują i mieszkają w Polsce,mają ładne samochody i mieszkania.Nie zamierzają wyjeżdżać z kraju.Wy żyjecie jeszcze komuną i myślicie że wszystko dostaniecie na tacy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 czerwca 2015r. o 13:54
Kukiza popierają (opłacają) samorządowcy, których sympatie polityczne są bardzo różne (PO, PiS, SLD) - ale mają jeden wspólny cel....dostać się do centralnego koryta inną drogą. Taką próbę już podejmowali samorządowcy pod skrzydłami prezydenta Wrocławia, ale im się nie udało....więc teraz podstawiono im "niestety, nieświadomego do końca swojej roli" Pawła Kukiza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nacjonalizacja Panienzdzieckiem niezalogowany
19 czerwca 2015r. o 22:12
Oj głupawa ta panna.
Jak każdy komunista .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
19 czerwca 2015r. o 22:29
Pannazdzieckiem napisał(a):

Może i Kukiz nie ma konkretnych planów , ale liczę na to , że w Jego otoczeniu pojawią się Mądrzy Ludzie , którzy mają takie plany naprawy Państwa.


Biorąc pod uwagę Twój wiek, podziwiam jeszcze posiadanie wiary, że przyjedzie rycerz na białym koniu i stworzy nową, doskonalszą jakość. A tym bardziej że stworzy nową jakość w oparciu o ludzi, na których bazuje Kukiz.

Skoro Kukiz teraz nie ma programu realnych zmian (a raczej jakiś program ma, tylko nie może go ujawnić bo to żaden cudowny lek, a ludzie mu uciekną), nie będzie go miał i po wyborach. Dostanie się do Sejmu nie spowoduje, że nagle spłynie na niego mądrość, co niestety odnosi się do większości posłów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
19 czerwca 2015r. o 22:37
Pynchoon napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):

Może i Kukiz nie ma konkretnych planów , ale liczę na to , że w Jego otoczeniu pojawią się Mądrzy Ludzie , którzy mają takie plany naprawy Państwa.


Biorąc pod uwagę Twój wiek, podziwiam jeszcze posiadanie wiary, że przyjedzie rycerz na białym koniu i stworzy nową, doskonalszą jakość. A tym bardziej że stworzy nową jakość w oparciu o ludzi, na których bazuje Kukiz.

Skoro Kukiz teraz nie ma programu realnych zmian (a raczej jakiś program ma, tylko nie może go ujawnić bo to żaden cudowny lek, a ludzie mu uciekną), nie będzie go miał i po wyborach. Dostanie się do Sejmu nie spowoduje, że nagle spłynie na niego mądrość, co niestety odnosi się do większości posłów.


Widzisz Piotrze .Dostałeś rzeczową odpowiedź .

Poza tym skoro Kukiz uwierzył w " BEZPARTYJNOŚĆ SAMORZĄDOWCÓW " uwierzy też w ich bezinteresowność i chęć działania dla " PO PIERWSZE MIESZKAŃCÓW "
Kukiz z nimi wybory wygra -- to my znowu je przegramy.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~chamski chadziar niezalogowany
19 czerwca 2015r. o 22:55

Panowie :) Ten Wasz brak wiary ... przeraża :)

W tym nieszczęśliwym kraju , jak do tej pory , jeszcze nie było gościa , co to z powietrza wygarnął Systemowi kilka milionów wyznawców. Nic dziwnego , że Kukiz to alkoholik , pedał , qurwiasz i ... jeszcze się z Dwuimiennym koleguje :D

Dobranoc :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13644
#kizior nieaktywny
20 czerwca 2015r. o 0:10
A to wpis Pawła Kukiza na fb, z 18.06.2015r. dotyczący wypowiedzi Krzemińskiego, naukowca z Un. Warszawskiego, który rozmawiał z Moniką Olejnik w programie "Ustalmy jedno":

"Na każdym systemowym portalu frontalny atak na JOW-y i referendum. System drży ze strachu. Wszędzie z grubej rury walą reżimowi "eksperci", zatroskani o "demokrację" czyli status quo na salonach... Idiotyzmy, jakie wygaduje Krzemiński - bezcenne. Karykatura profesorskiego tytułu. "Ciepłym" głosikiem podbarwionym histerią w dalekim tle. Pupcie drżą ze strachu, ze coś sie zmieni....
"Ustalmy jedno- PO ma jeszcze bardzo duże szanse" ... Tak, panie Krzemiński. Ma. Na Trybunał Stanu gdy wygramy referendum".

Tak właśnie, lubię Kukiza :D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~chamski chadziar niezalogowany
20 czerwca 2015r. o 18:53
~Nacjonalizacja Panienzdzieckiem napisał(a): Oj głupawa ta panna.
Jak każdy komunista .


A co Ty cieciu masz przeciwko chrystusowemu komunizmowi ?
Tobie się żydowski bolszewizm myli z komunizmem , o ile w ogóle wiesz o czym mówię :D A neoliberalizmu wcale nie wynaleźli takie głupki , jak Ty ... z zapałem troglodyty , powtarzający hasełka dla Lemingów , tylko wysoceinteligentni , pozbawieni skrupułów i sumienia ... bandyci ... , których zdajesz się być ciemnym naśladowcą ... Bezimienny Kolego :)

Ja mogę być głupawy , ale to tylko z tego względu , że szare komórki w czaszce nie mają już miejsca ... na pochówek tych, co zdechły :D

Ty nie będziesz miał takich dylematów , tego jestem pewien :D
Jak się ma tylko cztery synapsy ... no to jest z czym poszaleć :D

Panowie :) Urodził nam się Trybun Ludowy ... wykorzystajmy to ... jesienią :)

Miłego wieczoru :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza