Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lekarz psychiatra w Bc

~^ niezalogowany
18 czerwca 2015r. o 9:18
Witam, czy ktoś ma namiary na dobrego lekarza psychiatrę w Bolesławcu? Najlepiej sprawdzonego. Bardzo proszę o pomoc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obeznany w temacie niezalogowany
18 czerwca 2015r. o 10:02
Witam.Jest świetna i znakomicie dobiera leczenie ale przyjmuje w Legnicy
http://www.znanylekarz.pl/agata-sabatowska/psychiatra/legnica
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 czerwca 2015r. o 17:47
Doktor Donotek przyjmuje na ul. Piaskowej w Bolesławcu. Jest zastępcą dyrektora do spraw medycznych w szpitalu psychiatrycznym, a przy tym bardzo, bardzo serdeczny człowiek. W ciągu trzech miesięcy zażywania leków przepisanych przez doktora, moja kondycja psychiczna uległa znacznej poprawie. Leki nie powodowały żadnych skutków ubocznych,mogłam chodzić do pracy, jeździć samochodem. Po trzech miesiącach odstawienie leków odbyło się bez najmniejszego problemu. Szczerze polecam/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NIINA niezalogowany
18 czerwca 2015r. o 22:15
Pani dr.POSTEK-ZYG.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
19 czerwca 2015r. o 0:00
Ja chodziłam do doktora Olesińskiego i jestem bardzo zadowolona ,wspaniały człowiek , od samego wejścia do gabinetu nie czułam że jestem u lekarza ,leki dobrane super na dodatek niedrogie i tak mnie rozśmieszył że wyszłam z gabinetu już innym człowiekiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@1 niezalogowany
19 czerwca 2015r. o 0:17
Wow,wejść do gabinetu i" wyjść będąc innym człowiekiem"?. Cudotwórca :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@1 niezalogowany
19 czerwca 2015r. o 0:18
Wow,wejść do gabinetu i" wyjść będąc innym człowiekiem"?. Cudotwórca :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7035
#tomciowis nieaktywny
19 czerwca 2015r. o 7:21


























































































Jak ma być dobry to tylko Jacek Olesiński przemily człowiek i dobry lekarz . Pracowałam z nim kiedys i przyznaję ,ze jego leczenie daje rezultaty. Przyjmuje na ul. Pasteura 1 (równoległa do ul. Leśnej










Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza