Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Parada seniorów
~xxx niezalogowany
22 czerwca 2015r. o 10:07
ja pier... nie dziwie się ludziom którzy wyjechali z tego pięknego miasta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
22 czerwca 2015r. o 11:31
Fajne seniory, te z pomponami :D

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaj niezalogowany
22 czerwca 2015r. o 18:33
~ napisał(a):
~kaj napisał(a): Marczewski a skąd ta wnuczka fakt ze slicznosci a babcia tez super

Gdzie ty babcię widzisz? Dziewczynka siedzi sama na ceramicznej ławeczce.


Kurcze mnie akurat chodziło o dziewuszkę z Babcią. Jagodka też śliczna .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
22 czerwca 2015r. o 18:50
He, he.
Ostatnie zdjęcie pokazuje młodych w całej okazałości czyli gość ze smartfonem, a raczej można by powiedzieć że smartfon z gościem.
Jeżeli w Bolcu miałaby być jakaś impreza dla młodych to musi być z WiFi :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 czerwca 2015r. o 20:19
~kaj napisał(a): Kurcze mnie akurat chodziło o dziewuszkę z Babcią. Jagodka też śliczna .

Ten z babcią, przebrany za Aladyna to chyba chlopiec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 czerwca 2015r. o 20:21
~xxx napisał(a): ja pier... nie dziwie się ludziom którzy wyjechali z tego pięknego miasta



-a ciebie granatem oderwali od obory ...żle ci w B-cu to też możesz wyjechać dalej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oLO niezalogowany
22 czerwca 2015r. o 21:46
~xxx napisał(a): ja pier... nie dziwie się ludziom którzy wyjechali z tego pięknego miasta

skrzywdzili Cię bardzo musisz żyć ;( ;( ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
23 czerwca 2015r. o 11:14
W paradzie bałkańskiej pierwszy w Ratuszu paradował w czerwonych galotach a przewodniczaćy Rada Miasta w ciemnych galotach. W paradzie Seniorów Prezydent szedł w ciemnych a przewodniczący Rady w czerwonych. Czyżby panowie mieli po jednej parze galotów i się nimi wymieniają? Przed pięćdziesięcioma latami, kiedy mieszkałem w bursie, i chodziło się na tzw. wówczas "fajfy" to często z kolegami wymienialismy się częściami garderoby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza