Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nauczycielki dały czadu!
~ niezalogowany
25 czerwca 2015r. o 11:34
Fajnie zrobione nauczycielki z dystansem i poczuciem humoru,

śmieszą mnie ci wszyscy krytycy TV którzy zapewne nakręcili co najwyżej imieniny u cioci chcesz krytykować zrób i pokarz lepszy
teledysk .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2015r. o 12:03
~ napisał(a): Fajnie zrobione nauczycielki z dystansem i poczuciem humoru,

śmieszą mnie ci wszyscy krytycy TV którzy zapewne nakręcili co najwyżej imieniny u cioci chcesz krytykować zrób i pokarz lepszy
teledysk .



widzę że musisz trafić pod skrzydła polonistki...POKAŻ piszemy przez Ż. Panie są wporzo, tylko twoja polonistka właśnie wstydzi się za ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2323
#klara nieaktywny
25 czerwca 2015r. o 12:29
Nie mam potrzeby kręcenia takich teledysków. Teledysk sam w sobie nie jest zły. Chodzi o to kto jest wykonawcą i kto to promuje. Nauczycieli obowiązuje Kodeks Etyczny Nauczyciela. Szkoła nie powinna promować tego typu zachowań. Prywatnie to panie mogą sobie nagrać taki teledysk nawet na golasa. Jednak jako nauczycielki powinny promować inne wartości. Nauczycielka to nie kumpelka uczniów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
25 czerwca 2015r. o 13:13
klara napisał(a): Nie mam potrzeby kręcenia takich teledysków. Teledysk sam w sobie nie jest zły. Chodzi o to kto jest wykonawcą i kto to promuje. Nauczycieli obowiązuje Kodeks Etyczny Nauczyciela. Szkoła nie powinna promować tego typu zachowań. Prywatnie to panie mogą sobie nagrać taki teledysk nawet na golasa. Jednak jako nauczycielki powinny promować inne wartości. Nauczycielka to nie kumpelka uczniów.

Ja też jestem takiego zdania, nauczycielka to nauczycielka... Powinna być gruba, chodzić tylko w spodniach, nie malować się, ruszać się jakby miała kołka w .... a swoim spojrzeniem zabijać uczniów niczym bazyliszek. :/
A tak na serio to żałuje że ja takich nauczycielek nie miałem ... ba.... w moich czasach to się klęczało pod tablicą za przewinienia, a za coś solidnego to dyro cyrklem lał :)

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jacenty niezalogowany
25 czerwca 2015r. o 13:16
~cchazar napisał(a): Ta pani z przodu po lewej to Polka?

Nie wiem po co to pytanie- wszyscy widza ze to Amy Winehouse
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2015r. o 13:30
klara napisał(a): Nie mam potrzeby kręcenia takich teledysków. Teledysk sam w sobie nie jest zły. Chodzi o to kto jest wykonawcą i kto to promuje. Nauczycieli obowiązuje Kodeks Etyczny Nauczyciela. Szkoła nie powinna promować tego typu zachowań. Prywatnie to panie mogą sobie nagrać taki teledysk nawet na golasa. Jednak jako nauczycielki powinny promować inne wartości. Nauczycielka to nie kumpelka uczniów.

Ty tak na serio? To nieźle cię życie skrzywdziło... Nauczyciel powinien właśnie być największym przyjacielem ucznia! A z tyn na golasa to właśnie ty przegiełeś/łaś... właśnie tego nie powinien nauczycielka robić. Ale z ciebie ciota...aż żal.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
25 czerwca 2015r. o 13:32
http://www.tvn24.pl/spiewajace-nauczycielki-z-boleslawca,554702,s.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~krytyk niezalogowany
25 czerwca 2015r. o 14:33
Według mnie słabo. ;/ Co innego wymyślić coś własnego, a co innego w większości zgapić. Jakościowo słabo, a też nie powiem, żeby jakoś szczególnie porwały mnie ich ruchy. Pomysł na plus, ale coś nie zgapionego mogły już dodać. Takie jest moje zdanie i prosze je uszanować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.