Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kierowca autobusu MZK woził ludzi "po spożyciu"
~poinformowany niezalogowany
3 lipca 2015r. o 23:28
Historia jest taka że to właśnie kierowca autobusu wezwał na miejsce zdarzenia policję i to on jej się domagał pomimo próśb sprawcy o polubowne załatwienie sprawy.250 zł mandatu i 6 punktów da się odpokutować ale odebrane prawo jazdy...długo będzie się odbijać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lipca 2015r. o 23:36
Pewnie zapomniał, biedaczysko,że na pętli wypił piwko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lipca 2015r. o 0:24
jegomosc napisał(a):
spontaneo napisał(a): Z tytułu wynika,że kierowca woził ludzi , którzy byli "po spożyciu"...tak zrozumiałam:)


Czytaj na trzeźwo :P




"Spontaneo" ma rację a wy piszcie zgodnie z zasadami gramatyki :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pepe niezalogowany
4 lipca 2015r. o 1:58
Słusznie że go ukarali.
Szkoda że Bolesławianie też "jeżdżą po pijaku".
Kiedyś wyrzuciłem taką 2 meneli z autobusu.
Nachlane to do nie przytomności,owczarki niemieckie bez smyczy i kagańca w autobusie i żadnej rozmowy z nimi.
To się powinno tępić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
4 lipca 2015r. o 12:13
A JA TYM AUTOBUSEM JEŻDŻĘ Z DZIECKIEM I PEWNIE NIE TYLKO JA . POZAMYKAC SKURWYSYNOW
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lipca 2015r. o 12:28
~ napisał(a): szkoda kierowcy autobusu ,naprawde też jestem kiermanem i pewnie dzień wcześniej coś wypił a tu taka smutna historja szkoda chłopa,bo nie jego wina ,a sensacja jest

"historja"? Ty kierman troszkę pisanie poćwicz, bo wstyd dla innych kierowców :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lipca 2015r. o 12:34
~ja napisał(a): A JA TYM AUTOBUSEM JEŻDŻĘ Z DZIECKIEM I PEWNIE NIE TYLKO JA . POZAMYKAC SKURWYSYNOW

Ej ! Wyrażaj się! Chyba ze o swoim dziecku piszesz, to spoko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JA... niezalogowany
4 lipca 2015r. o 13:26
Chamstwu mówimy-STOP- !! !! !! ...do poprzednika,troszkę kultury !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza