Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie iść z kłykcinami kończystymi?

~ niezalogowany
16 lipca 2015r. o 9:36
nie trzeba psa dymać , prostaku jeden ......i sypiac z byle kim, kłykciny kończyste to nic innego jak wirus HPV typu..11 .brodawki na dłoniach to też wirus HPv innego typu, opryszczka na ustach to też wirus HPV .........80% społeczeństwa posiada tego wirusa,za raka macicy u kobiety tez odpowiada wirus HPV , ............... tonic innego jak choroba tylko niestety na kłykciny chorują kobiety, a przydałoby się by niektóry zachorował i wiedział z jakim gównem mam wtedy doczynienia...............najlepiej isc do ginekologa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Majcher niezalogowany
16 lipca 2015r. o 9:41
A więc prostaczko od dziesięcioleci wiadomo że tylko przez dymanie się z byle kim można załapać kłykciny kończyste.To choroba narządów rodnych przenoszona wyłącznie drogą płciową.Musiałaś się z masą "ogierów" spotykać jeśli to złapałaś bo o to nie łatwo w dzisiejszych czasach :P :P :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lipca 2015r. o 11:03
~Majcher napisał(a): A więc prostaczko od dziesięcioleci wiadomo że tylko przez dymanie się z byle kim można załapać kłykciny kończyste.To choroba narządów rodnych przenoszona wyłącznie drogą płciową.Musiałaś się z masą "ogierów" spotykać jeśli to złapałaś bo o to nie łatwo w dzisiejszych czasach :P :P :P :P :P
Po co tutaj takie zapytania zadajesz i informujesz wszystkich o "takiej" chorobie,splendoru ci nie przynosi tylko raczej zgoła co innego ,poczytaj ,idź do lekarza a nie afiszuj sie tutaj z czymś takim odrażającym :| :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~agrafka77 niezalogowany
16 lipca 2015r. o 11:13
~Majcher napisał(a): A więc prostaczko od dziesięcioleci wiadomo że tylko przez dymanie się z byle kim można załapać kłykciny kończyste.To choroba narządów rodnych przenoszona wyłącznie drogą płciową.Musiałaś się z masą "ogierów" spotykać jeśli to złapałaś bo o to nie łatwo w dzisiejszych czasach :P :P :P :P :P
Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz ,może nosicielem hpv jesteś również Ty.statystyki mówią ,że 50 % społeczeństwa to ma.Fakt przenosi się to drogą płciową,nie zawsze daje takie objawy jak u autorki.Ja miałam kiedyś problem z gojeniem się szyjki po wymrożeniu nadżerki,podejrzewano hpv.miałam dwóch partnerów przez całe życie.Zrobiłam badanie dna we Wrocławiu w centrum genetyki ,bo tylko tak można stwierdzić czy ma się tego wirusa.Robiłeś Majcher takie badanie?Jesteś poza podejrzeniem tylko wówczas gdy jesteś pierwszym partnerem swojej kobiety a ona Twoją pierwszą ,amen.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~p. niezalogowany
16 lipca 2015r. o 15:59
Nie rozumiem jak mozna twoerdzic ze ta choroba jest odrazajaca? To moze miec kazdy oby kiedys nie spotkalo to twojej partnerki bo zarazic sie mozna nawet przez korzystanie z toalety po osobie zakazonej... i u polowy spoleczenstwa ktora to ma moze sie nie objawic klykcinami... choroba jak kazda inna a te glupie komentarze swiadcza o tym jak zatumanione jest nasze spoleczenstwo . Polecam wybrac sie do ginekologa ktory powinien wykonac badanie histopatologiczne czy to na pewno sa klylciny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lipca 2015r. o 18:27
~p. napisał(a): Nie rozumiem jak mozna twoerdzic ze ta choroba jest odrazajaca? To moze miec kazdy oby kiedys nie spotkalo to twojej partnerki bo zarazic sie mozna nawet przez korzystanie z toalety po osobie zakazonej... i u polowy spoleczenstwa ktora to ma moze sie nie objawic klykcinami... choroba jak kazda inna a te glupie komentarze swiadcza o tym jak zatumanione jest nasze spoleczenstwo . Polecam wybrac sie do ginekologa ktory powinien wykonac badanie histopatologiczne czy to na pewno sa klylciny.
No,tego rodzaju choroby raczej są "niechlubne" i rozpisywać się o nich nie należy no i wcale nie jest tak jak twierdzisz ,że niby "każdy" może to mieć,bzdura totalna ,,wiadomo kto może mieć i miewa a przypadek zarażenia w toalecie budzi raczej śmiech,może w inny sposób mniej "styczny" ale nie przez toaletę,bo by sami zarażeni biegali w krąg :D :D :D :D :D Osobie chorej życzę wyleczenia bez względu na to jak sobie to "nabawiła",niech się wyleczy bo to paskudztwo jest i nikomu nie życzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lipca 2015r. o 19:41
Autor tematu wie co mu dolega ale nie wie do jakiego iść z tym problemem lekarza? Czyżby wujek gogle postawił diagnozę? Ludzie brak mi słów na Wasze działania! A jeśli postawiona gogle- diagnoza jest faktyczną to w życiu bym nie napisała o tym na forum tutaj.Od leczenia jest lekarz- nawet ten pierwszego kontaktu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lipca 2015r. o 19:56
~agrafka77 napisał(a):
~Majcher napisał(a): A więc prostaczko od dziesięcioleci wiadomo że tylko przez dymanie się z byle kim można załapać kłykciny kończyste.To choroba narządów rodnych przenoszona wyłącznie drogą płciową.Musiałaś się z masą "ogierów" spotykać jeśli to złapałaś bo o to nie łatwo w dzisiejszych czasach :P :P :P :P :P
Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz ,może nosicielem hpv jesteś również Ty.statystyki mówią ,że 50 % społeczeństwa to ma.Fakt przenosi się to drogą płciową,nie zawsze daje takie objawy jak u autorki.Ja miałam kiedyś problem z gojeniem się szyjki po wymrożeniu nadżerki,podejrzewano hpv.miałam dwóch partnerów przez całe życie.Zrobiłam badanie dna we Wrocławiu w centrum genetyki ,bo tylko tak można stwierdzić czy ma się tego wirusa.Robiłeś Majcher takie badanie?Jesteś poza podejrzeniem tylko wówczas gdy jesteś pierwszym partnerem swojej kobiety a ona Twoją pierwszą ,amen.


nie prawda ja nie mam i wiele znajomych też nie ma czyli żadkość
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.