Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Problem z parkowaniem na Małachowskiego będzie rozwiązany
~kierowca, niezalogowany
16 lipca 2015r. o 18:59
Z tego co pamiętam;na ul Małachowskiego miał być próg spowalniający;i co?,i nic...a pamięć mnie nie zawodzi,zostało na obietnicach... !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marti niezalogowany
16 lipca 2015r. o 19:25
Hm dla wszystkich co mają problem z parkowaniem odsyłam do lektury kodeksu drogowego, nagle wielkie oburzenie,ciekawe dlaczego ? Znając życie jak to u nas mieszkańców RP bywa ktoś komuś coś ( czyt. sąsiad zajął komuś miejsce ) i inny zadzwonił po POlicję, a tu wiadomo wszystkich jednakowo, a teraz płacz i lament, życzę powodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ajpod niezalogowany
16 lipca 2015r. o 22:09
Cały problem polega na nie życiowym podejściu Panów Policjantów do problemu a dokładnie ich przełozonych, gdyż są Oni tylko wykonawcami ich poleceń. Jak pisałem wkurza mnie garstka tzw. "brudnych Harych" którym wydaje się że mogą wiele. Zdaję sobie sprawę że nasz kochany rząd za pomocą policji urządzili sobie polowanie. Bo dzisiaj policja robi polowanie , a może maja quiz kto dzisiaj więcej zużył bloczków.
Lecz stare przysłowie mówi "Nosił wilk razy kilka, lecz ponieśli w końcu wilka"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lipca 2015r. o 22:44
~Ajpod napisał(a): Cały problem polega na nie życiowym podejściu Panów Policjantów do problemu a dokładnie ich przełozonych, gdyż są Oni tylko wykonawcami ich poleceń. Jak pisałem wkurza mnie garstka tzw. "brudnych Harych" którym wydaje się że mogą wiele. Zdaję sobie sprawę że nasz kochany rząd za pomocą policji urządzili sobie polowanie. Bo dzisiaj policja robi polowanie , a może maja quiz kto dzisiaj więcej zużył bloczków.
Lecz stare przysłowie mówi "Nosił wilk razy kilka, lecz ponieśli w końcu wilka"

No właśnie! Polujmy na policję , tak jak oni na nas polują. Tak jak pan Dudzic trzeba ich filmowac , fotografować i pisać na nich donosy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lipca 2015r. o 22:51
~ napisał(a): [niezalezna.pl/67573-plan-rzadu-ujawniony-ukarac-minimum-17-mln-kierowcow-i-420-tys-pieszych-zylo-sie-lepiej

sqrwiele
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lipca 2015r. o 7:15
A może nasza kochana policja pochwali się sukcesami w walce z dopalaczami i hazardem, czy tez może omijają te punkty z daleka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
17 lipca 2015r. o 8:26
~Ajpod napisał(a): Cały problem polega na nie życiowym podejściu Panów Policjantów do problemu a dokładnie ich przełozonych, gdyż są Oni tylko wykonawcami ich poleceń. Jak pisałem wkurza mnie garstka tzw. "brudnych Harych" którym wydaje się że mogą wiele. Zdaję sobie sprawę że nasz kochany rząd za pomocą policji urządzili sobie polowanie. Bo dzisiaj policja robi polowanie , a może maja quiz kto dzisiaj więcej zużył bloczków.
Lecz stare przysłowie mówi "Nosił wilk razy kilka, lecz ponieśli w końcu wilka"


Policja jest służbą prewencyjną .Do jej zadań między innymi należy egzekwowanie praw uchwalonych przez " REPREZENTANTÓW NARODU " .

Wracając jednak do opisanego tu problemu , miejmy nadzieję że ta decyzja jest tymczasowa do chwili wygospodarowania i oznaczenia wystarczającej ilości miejsc parkingowych.To gdzie można parkować zależy tylko i wyłącznie od administratora danego terenu / drogi , jezdni , placu / .
Wszyscy tam są mieszkańcami i niemal wszyscy posiadają samochody .Logicznym zatem jest zabezpieczenie dla nich miejsc postoju w pobliżu miejsc zamieszkania.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lipca 2015r. o 12:01
PanM napisał(a):
~Ajpod napisał(a): Cały problem polega na nie życiowym podejściu Panów Policjantów do problemu a dokładnie ich przełozonych, gdyż są Oni tylko wykonawcami ich poleceń. Jak pisałem wkurza mnie garstka tzw. "brudnych Harych" którym wydaje się że mogą wiele. Zdaję sobie sprawę że nasz kochany rząd za pomocą policji urządzili sobie polowanie. Bo dzisiaj policja robi polowanie , a może maja quiz kto dzisiaj więcej zużył bloczków.
Lecz stare przysłowie mówi "Nosił wilk razy kilka, lecz ponieśli w końcu wilka"


Policja jest służbą prewencyjną .Do jej zadań między innymi należy egzekwowanie praw uchwalonych przez " REPREZENTANTÓW NARODU " .

Wracając jednak do opisanego tu problemu , miejmy nadzieję że ta decyzja jest tymczasowa do chwili wygospodarowania i oznaczenia wystarczającej ilości miejsc parkingowych.To gdzie można parkować zależy tylko i wyłącznie od administratora danego terenu / drogi , jezdni , placu / .
Wszyscy tam są mieszkańcami i niemal wszyscy posiadają samochody .Logicznym zatem jest zabezpieczenie dla nich miejsc postoju w pobliżu miejsc zamieszkania.

Logika i władza to dwie sprzeczne sprawy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.