Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Warsztaty z Gabelkiem
~samosia niezalogowany
21 lipca 2015r. o 13:08
Scrapbooking jest sztuką ręcznego tworzenia i dekorowania albumów ze zdjęciami i pamiątkami rodzinnymi. Nazwa pochodzi od ang. scrapbook, oznaczającego taki album. Natomiast sam wyraz scrap oznacza skrawek - cytat z Wikipedii...

przykładowy blog
http://uhkgallery-inspiracje.blogspot.com/2015/07/album.html z jak to się wyraziłeś
~ napisał(a):
te wyroby to bylejakość ,szablonowość i partanina akordowa ,to mają być unikaty a nie dużo i byle co .Ot nie widziałA D,U,P,A słońca i nazwy "amerykanckie" tak imponują :D :D :D :D Prawdziwy twórca ma w pogardzie takie nazewnictwo.


Przepraszam cię o Wielki Twórco Mający w Pogardzie Nazewnictwo, że tak dobitnie rażą cię słowa, z którymi nie masz do czynienia... O Twórco nad Twórcami!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lipca 2015r. o 14:04
~samosia napisał(a): Scrapbooking jest sztuką ręcznego tworzenia i dekorowania albumów ze zdjęciami i pamiątkami rodzinnymi. Nazwa pochodzi od ang. scrapbook, oznaczającego taki album. Natomiast sam wyraz scrap oznacza skrawek - cytat z Wikipedii...

przykładowy blog
http://uhkgallery-inspiracje.blogspot.com/2015/07/album.html z jak to się wyraziłeś
~ napisał(a):
te wyroby to bylejakość ,szablonowość i partanina akordowa ,to mają być unikaty a nie dużo i byle co .Ot nie widziałA D,U,P,A słońca i nazwy "amerykanckie" tak imponują :D :D :D :D Prawdziwy twórca ma w pogardzie takie nazewnictwo.


Przepraszam cię o Wielki Twórco Mający w Pogardzie Nazewnictwo, że tak dobitnie rażą cię słowa, z którymi nie masz do czynienia... O Twórco nad Twórcami!!!!!
Nie wypisuj głupstw jak nie wiesz nic ,mam właśnie do czynienia i to bardzo i dlatego mnie razi i razić będzie ale widzę ,że nie ma sensu dyskutować z takimi jak ty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~samosia niezalogowany
21 lipca 2015r. o 14:11
... bo dyskutować trzeba umieć... Przykro mi, że tak mało wiem... Oj przykro...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lipca 2015r. o 14:20
~samosia napisał(a): ... bo dyskutować trzeba umieć... Przykro mi, że tak mało wiem... Oj przykro...
TO SIĘ NAUCZ A NIE OD RAZU POKAZUJESZ SIĘ z swojej najpiękniejszej strony. :D :D :D :D :D Napacykuje badziewia i myśli ,że jak nazwie po "amerykancku" to ludzi ogłupi i kupią byle co bo tak " ładnie' się nazywa.Śmiech na sali. :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~samosia niezalogowany
21 lipca 2015r. o 14:28
gołosłowny jesteś... ze mną dyskutujesz??? Ile to się człowiek od rasowego Twórcy Nad Twórcami może nauczyć w ciągu kilku chwil... Braku pokory, braku szacunku dla adwersarza, chamstwa, jak stać się li i tylko jedynym mądrym wśród reszty maluczkich... Ekstra. Mów do mnie więcej, to może załapię twój tok rozumowania i stanę się ślepo wpatrzona w jeden i tylko jeden sposób odbierania rzeczywistości...

Mea culpa... mea... Popełniłam ten grzech... mea maxima culpa!!! Twórco!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolek niezalogowany
21 lipca 2015r. o 14:40
~samosia napisał(a): gołosłowny jesteś... ze mną dyskutujesz??? Ile to się człowiek od rasowego Twórcy Nad Twórcami może nauczyć w ciągu kilku chwil... Braku pokory, braku szacunku dla adwersarza, chamstwa, jak stać się li i tylko jedynym mądrym wśród reszty maluczkich... Ekstra. Mów do mnie więcej, to może załapię twój tok rozumowania i stanę się ślepo wpatrzona w jeden i tylko jeden sposób odbierania rzeczywistości...

Mea culpa... mea... Popełniłam ten grzech... mea maxima culpa!!! Twórco!!


Takimi błahostkami nie ma co się przejmować,
Polacy od dziesiątków lat używają wielu określeń obcojęzycznych i naprawdę nikomu to nie przeszkadza.
Słowo kalkulator stosowane powszechnie przyjęło się jako polskie, polska nazwa tegoż urządzenia brzmi LICZYK i to dopiero brzmi obcojęzycznie :)
Więc najważniejsze że ludzie wiedzą o czym się pisze, a nie jak to nazywa.
Pozdrowienia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~samosia niezalogowany
21 lipca 2015r. o 14:49
Bolku... Dziękuję... Ale ktoś się próbuje na purystę wykreować... Podejrzewam, że wie, kiedy mówi :
- idę do kościoła - to używa słowa czeskiego, bo kościół zapożyczyliśmy od Czechów...
- a i mamy burmistrza z zegarkiem - słowa niemieckie...
- jako artysta Twórca mówiąc o baroku czy fraszce, na pewno pamięta, że z Włoch przyszły do nas...
- o demokracji czy historii nie wspomnę już... (łacina). Martwy język a przeżył wieki :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lipca 2015r. o 14:51
~samosia napisał(a): gołosłowny jesteś... ze mną dyskutujesz??? Ile to się człowiek od rasowego Twórcy Nad Twórcami może nauczyć w ciągu kilku chwil... Braku pokory, braku szacunku dla adwersarza, chamstwa, jak stać się li i tylko jedynym mądrym wśród reszty maluczkich... Ekstra. Mów do mnie więcej, to może załapię twój tok rozumowania i stanę się ślepo wpatrzona w jeden i tylko jeden sposób odbierania rzeczywistości...

Mea culpa... mea... Popełniłam ten grzech... mea maxima culpa!!! Twórco!!
Co ty bierzesz ,ze tak majaczysz? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.