Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Roman nie będzie parlamentarzystą
~xyz niezalogowany
17 lipca 2015r. o 20:08
A ja z Panem imion dwojga nigdy umowy nie zawierałem i nigdy na niego nie głosowałem. To nie moja bajka.... jak można być bezpartyjnym będąc kiedyś partyjnym .. ale to takie sobie gdybanie. Nie jesteś Pan moim prezydentem, ale szanuję wolę "nielicznej na wyborach większości", która Pana wybrała .... i tak myślę, że to może i dobrze, że następca nie będzie w głowę zachodził jak spłacać długi....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 lipca 2015r. o 20:10
Fobiczny , przypadek Franka Dolasa ( Kociniak ) , albo Kania ( Kondrad ) nic Ci nie mówi ? Żołnierze Wyklęci , być może jest to terminologia okrągłego stołu , ale jeśli sądzisz , że pozjadałeś już wszelkie rozumy , to szczerze Ci współczuję. W dawnych czasach Ludzie , podobnie jak i dzisiaj w coś wierzyli. Patologia polega na tym , że ich wierzenia zostały odwrócone ... w niwecz . Historia , oprócz Wyklętych zna również Companieros. Ci również walczyli z feudalizmem ubranym w nowoczesny neoliberalizm ... o ile wiesz o czym mówię :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
17 lipca 2015r. o 20:45
nie mysle tak, ten termim pomoc wymyslil lub wychwycil jakis lepek w 1993 roku, chyba na internecie zostal rozpowszechniony, tak sie politykom spodobal, ze bez konsultacji z historykami, objeli nim wszystkich bandziorow i stowrzyli im mozliwosc do rent i dodatkow. jesli sie mowi o jakichs walczacych to dobrze sie trzymac terminologii adekwatnej do czasow w ktorych dzialali. nadawanie nowych nazw nie ma nic wspolnego z historia.
ja z madroscia nie mam nic wspolnego, moj dziadek byl chamem i ja taki jestem w genach nic potrzebnego do rozwoju madrosci nie mam. ale moze znajde jakas madra panne i jej machne bachora to moze bede mial madre potomstwo jesli sie wda w matke.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 lipca 2015r. o 21:32
Fobiczny , daruj sobie . Nie możesz mnie wqurwić , ponieważ historia jaką studiuję sięga czasów , gdzie o Wyklętych nawet plemniki nie marzyły , nie mówiąc o jajeczkach :D Oskarżono mnie o grafomanię , no to i ja Ciebie oskarżam :D

Pytanie brzmi : wypijesz ze mną piwo w realu ? Dwuimiennego nie pytam , bo z plebsem się nie zadaje. Alterowicz też nie chce zagrać ze mną w szachy ... niech mnie ktoś qurwa przytuli , jak mawiał Osiołek , kumpel Shreka :D

Czyś to Ty ... Fobiczny ? ;)

A wracając do betoniarza. Kiedyś w parku Waryńskiego był cmentarz pomordowanych w pierwszej wojnie ... zwaną Światową , chociaż Bolesławiec , Polska i Europa , to nie cały Świat.

Dzisiaj na grobach pomordowanych bujają się starsze panie dbając o figurę i bawią się dzieci.
Jeden coma siedem mln dla kolegów króliczka i coś z budżetu dla Wolańskiego ( ten od mrówki :) ) za to , że chłopaki o siódmej rano robiją tymi odkurzaczami , nie mówiąc o kosiarzach trawy.

Otake polske nam chodziłło , jak mawiał Bolek :D

Zgodzisz się chyba Fobiczny :)


Dopisane 17.07.2015r. o godz. 21:32:

Qurcze , jak ja nie cierpię tych robotów . Rzeczy trzeba nazywać po imieniu ...

nie "robiją" , tylko n.a.p.i.e.r.d.a.l.a.j.ą tymi odkurzaczami , tak brzmiało w oryginale moich myśli :)

Dobrej nocy Wam życzę :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 lipca 2015r. o 21:36
''wiwat Gniezno , stolica Lachów ... chyba , że się mylę ''

dobrze ze zaznaczyłeś to ostatnie :D

może i tak jest z założenia ale to właśnie w Gnieźnie odkryto ruiny czegos co już istniało przed Gnieznem a co nie tylko ocierało się o pogaństwo a raczej nim było ...
ot takie sobie kolejne ''nagięcie historii '' pod publiczkę :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lipca 2015r. o 22:04
Szybko koleś policzył, że Bezpartyjni Samorządowcy nie przekroczą 5% progu. I o to chodzi w tym oświadczeniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 lipca 2015r. o 22:06
Mylić się jest rzeczą Ludzką , Papugo :)

Jezuita Borgolio , skro już o zakonach rozmawiamy , uzurpujący sobie prawo do nieomylności , oparte na "tradycji" władzy Watykanu ( strzępy cesarstwa rzymskiego ) odstawia takie jaja , że nawet Episkopat , wraz z diecezjami nabrał wody w usta.

Nazywają nas antyklerykałami . Tyś pierwszy Papugo :) Jam tylko Twym wiernym sługą ;)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 lipca 2015r. o 22:37
antyklerykałami nazywaj nas tylko ludzie myślący bo dla głupców jesteśmy ''walczącymi z wiarą''
jakie są proporcje co do jednych czy drugich przez litość -wrodzoną oczywiście :D -przemilczę ...

nasi górą z Serbami... :]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza