Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Glinoludy jednak w Bolesławcu!
~ niezalogowany
23 lipca 2015r. o 23:01
A mi się zdaje że że ten Nowak to już walczy tylko o pieniądze Gliniady nie będzie !!a tu proszę jak telewizja zawita to i gliniada będzie ..co za szczodrość z jego strony.A ciekawe ile tysięcy ludzi zjedzie zobaczyć to zjawisko ....będę liczyć na palcach :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lipca 2015r. o 23:43
Czyli, że co kto chce może przyjść i wysmarować się gliną?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2798
#inetwlan nieaktywny
23 lipca 2015r. o 23:52
~ napisał(a): Czyli, że co kto chce może przyjść i wysmarować się gliną?


Dokładnie tak
O godz 8 na parkingu Paryskiej[img=1437688329_onn84v0.jpg]

<b>**** www.gabelek.eu **** www.inet-wlan.pl **** bądź co bądź nie bądź łabądź **** ====== SPRAWNY MONITORING w zasięgu Twojej ręki ====== ALARMY ======
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lipca 2015r. o 6:19
~ napisał(a):
~mdm napisał(a): Nowak ma honor i słowa dotrzyma. Gliniady nie będzie. A hepening jest w najbliższą sobotę rano. Mam wrażenie, że nie do wszystkich to dotarło. Zrobią atrakcję i przynajmniej telewizja będzie miała co pokazać;)



Na szczęście g...o z tego wyjdzie ! Sprawdźcie prognozę pogody na sobotę :D :P


A co ping pong się kołysze, że może być fajnie? Super ruch Nowaka. Okiwał to całe lepienie garnków na BŚC;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lipca 2015r. o 7:53
~ napisał(a):
~mdm napisał(a): Nowak ma honor i słowa dotrzyma. Gliniady nie będzie. A hepening jest w najbliższą sobotę rano. Mam wrażenie, że nie do wszystkich to dotarło. Zrobią atrakcję i przynajmniej telewizja będzie miała co pokazać;)



Na szczęście g...o z tego wyjdzie ! Sprawdźcie prognozę pogody na sobotę :D :P



a tu zonk....g....o to Ty masz w glowie kolego!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lipca 2015r. o 7:59
Az zal czytac to wszystko.Dobra moze P.Nowak nie przyjąl pieniedzy od miasta ale nikt do konca nie wie jakie sa koszty,druga sprawa to NIE DA SIE UKRYC ZE NASZ(juz coraz to mniej lubiany prezydent)W ZADEN ALE TO W ZADEN SPOSOB NIE WSPIERA TAKIEJ INICJATYWY JAK GLINIADA.MAM ZNAJOMYCH KTORZY JUZ 3 LATA Z RZEDU PRZYJEZDZAJA WLASNIE ZEBY SIE POMALOWAC.CZY PAN PANIE PREZYDENCIE WIDZIAL RADOSC I USMIECHY LUDZI PARADUJACYCH GLINOLUDÓW I GLINOLUDKÓW bo przeciez ile dzieci bierze w tym udzial.....czy widzial Pan ostatnia PARADE?????????/CZY uwaza Pan ze to jest nie potrzebne???zal,zal,zal!!!!mojego glosu juz Pan nie ma Panie Romanie!!!!
Co do happeningu to swietna sprawa szkoda tylko ze tak wczesnie z 5 miesiecznym dzieckiem ciezko sie wybrac.....a mialysmy w tym roku isc umorusane w glinie :( pozdrawiam wszystkich GLINOLUDOW I P.NOWAKA-prosze walczyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~XXX niezalogowany
24 lipca 2015r. o 13:51
Byłem w zeszłą sobotę wracając z balangi niestety wpadłem w kałuże i u krec .. błotem zaszedłem do Paryskiej. Niestety bracia i siostry Glinoludy nie wpuścili mnie, nie docenili mojego artyzmu ani zaangażowania, wyżucili mnie na zbity pysk!!!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lipca 2015r. o 14:03
inetwlan napisał(a):
~ napisał(a): Czyli, że co kto chce może przyjść i wysmarować się gliną?


Dokładnie tak
O godz 8 na parkingu Paryskiej


A ile płacą, żeby się pomaziać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza