Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Glinoludy jednak w Bolesławcu!
~fd niezalogowany
23 lipca 2015r. o 21:11
~ napisał(a):
~S napisał(a): Brawo Panie Romanie :D wygrał Pan bitwę na nerwy. Nowak się poddał i zrobi gliniadę za free :D
Zaczynam doceniać naszą władzę. W sumie to dobre zagranie. Też czułem, że Pan Nowak nie wytrzyma w kapciach przed telewizorem kiedy będzie okazja pokazać swój artyzm :D

Wszędzie tylko ta głupia polityka... Co niby wygrał? Niedźwiedzie z Hiszpanii za 20 000 zł + inne koszty ? A Pan Nowak choć mam co do Niego mieszane uczucia jak zwykle okazał sie prawdziwym Bolesławianinem i myśli o promocji miasta. :)

Przeczytajcie sobie jeszcze z cztery razy artykuł może zrozumiecie o co chodzi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lipca 2015r. o 21:25
~ napisał(a):
Racja, trzeba dodać, że nie za darmo, bo teraz będzie musiał jeszcze dołożyć do interesu :D :P :>

Chyba zawsze dokładał. Niektórzy za wszelką cenę starają się umniejszyć to wydarzenie, twierdząc, że to tylko malowanie się gliną i parada glinoludów. W czasie Gliniady występowały przecież zespoły muzyczne, akrobaci, tancerze. Nie dziwię się, że byli tam wolontariusze, bo przecież cała Gliniada to ogromna impreza, która czasem trwała do nocy. Pamietacie imprezy na placu koło obecnego Starostwa?

...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~luk niezalogowany
23 lipca 2015r. o 21:31
Romek chce ud..pić Gliniade, bo nie jest pod jego kontrolą, a jak Glinoludy pokazują ogólnopolskie telewizje, to widać Nowaka a nie super prezydenta. Tego nie da się pogodzić:( ale jestem pierwszy który pomoże, gdyby jakimś cudem Panowie chcieli się jednak dogadać...i nie piłem jeszcze wina;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~markus niezalogowany
23 lipca 2015r. o 21:34
boleslawianie , pytam

o co tu chodzi?

dlaczego nie ma glinoludow

dlaczego Pan Nowak wycofal sie (albo wycofuje) sie,

dlaczego taka wspaniala inicjatywa musi(?) umrzec ?

Moze nie zrozumialem tego do konca, poniewaz mieszkam za granica

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lipca 2015r. o 21:38
~markus napisał(a): boleslawianie , pytam

o co tu chodzi?

dlaczego nie ma glinoludow

dlaczego Pan Nowak wycofal sie (albo wycofuje) sie,

dlaczego taka wspaniala inicjatywa musi(?) umrzec ?

Moze nie zrozumialem tego do konca, poniewaz mieszkam za granica

Markus jak mawiali nasi sąsiedzi zza wschodniej granicy, tego bez flaszki nierazzbierjosz;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ejot niezalogowany
23 lipca 2015r. o 22:02
~ napisał(a): To w tę sobotę, za dwa dni ?? :)



Nie, w inną
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~markus niezalogowany
23 lipca 2015r. o 22:11
adwersarzu, mysle, ze jestes plci measkiej,

musze rzeczywiscie przyznac, ze mieszkajac w Boleslawcu " pilem duzo, aczkolwiek niechetnie".
Teraz "doping w postaci FLACHY" jest dla mnie obojetny.
Wyroslem z tego.
W dalszym ciagu nie rozumiem jednak , dlaczego "PARADA" nie moze sie odbyc?
Bardzo prosze o konstruktywne komentarze

od 1953 BOLESLAWIANIN !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lipca 2015r. o 22:53
~mdm napisał(a): Nowak ma honor i słowa dotrzyma. Gliniady nie będzie. A hepening jest w najbliższą sobotę rano. Mam wrażenie, że nie do wszystkich to dotarło. Zrobią atrakcję i przynajmniej telewizja będzie miała co pokazać;)



Na szczęście g...o z tego wyjdzie ! Sprawdźcie prognozę pogody na sobotę :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza