Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Niania

~Aga niezalogowany
28 lipca 2015r. o 17:32
Witam, czy ma ktoś namiary na sprawdzoną nianie dla rocznego dziecka.
Wie ktoś ile taka opieka kosztuje w Bolesławcu lub Nowogrodźcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lipca 2015r. o 21:06
Podbijam temat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lipca 2015r. o 21:13
10zł/h brutto + ubezpieczenia społeczne w ZUS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Igusia niezalogowany
28 lipca 2015r. o 21:27
~Aga napisał(a): Witam, czy ma ktoś namiary na sprawdzoną nianie dla rocznego dziecka.
Wie ktoś ile taka opieka kosztuje w Bolesławcu lub Nowogrodźcu.
Opiekowalam sie dzieckiem prawie 3 lata, mam tez swoje dzieci. Chetnie podejme sie opieki nad maluszkiem za niewygorowana kwote(500zl)u siebie w domu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Byłasobieniania niezalogowany
28 lipca 2015r. o 22:33
~Igusia napisał(a):
~Aga napisał(a): Witam, czy ma ktoś namiary na sprawdzoną nianie dla rocznego dziecka.
Wie ktoś ile taka opieka kosztuje w Bolesławcu lub Nowogrodźcu.
Opiekowalam sie dzieckiem prawie 3 lata, mam tez swoje dzieci. Chetnie podejme sie opieki nad maluszkiem za niewygorowana kwote(500zl)u siebie w domu.



Ludzie za te pieniądze i taka odpowiedzialność litości! Nie mówie że nie wiadomo za ile znowu ale pani zakładająca temat ani nie podała godzin i ile dni w tyg. A ty kobieto walisz na oślep ,szanuj się :/ wiem lepszy rydz niż nic ale żeby podawać cenę trzeba znać wymagania.Poza tym to jest dziecko i meeeeega odpowiedzialność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Igusia niezalogowany
28 lipca 2015r. o 23:46
~Byłasobieniania napisał(a):
~Igusia napisał(a):
~Aga napisał(a): Witam, czy ma ktoś namiary na sprawdzoną nianie dla rocznego dziecka.
Wie ktoś ile taka opieka kosztuje w Bolesławcu lub Nowogrodźcu.
Opiekowalam sie dzieckiem prawie 3 lata, mam tez swoje dzieci. Chetnie podejme sie opieki nad maluszkiem za niewygorowana kwote(500zl)u siebie w domu.



Ludzie za te pieniądze i taka odpowiedzialność litości! Nie mówie że nie wiadomo za ile znowu ale pani zakładająca temat ani nie podała godzin i ile dni w tyg. A ty kobieto walisz na oślep ,szanuj się :/ wiem lepszy rydz niż nic ale żeby podawać cenę trzeba znać wymagania.Poza tym to jest dziecko i meeeeega odpowiedzialność
Mam swoje dzieci wiec wiem co to za odpowiedzalnosc. Mnie dzieci nie mecza wiec nie przeraza mnie praca nad nimi-wrecz przeciwnie:-) Kwote podalam taka bo po pierwsze wiem ile w Pl sie zarabia a po drugie oferuje opieke u siebie. Podalam taka kwote majac na mysli standardowe godziny pracy(8godz dziennie) .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Byłasobieniania niezalogowany
29 lipca 2015r. o 0:19
Taaaaa jasne dosłownie wolontariat :D znaczy 3.12 zł za godzinę :D licząc średnio 20 dni x 8 godz.= 160 godz :D 500 zł : 160 = 3.12 zł naprawdę nie ciśnij kitu że tak uwielbiasz za tyle dziecko pilnować powinnaś zostać wolontariuszką roku :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Igusia niezalogowany
29 lipca 2015r. o 0:30
~Byłasobieniania napisał(a): Taaaaa jasne dosłownie wolontariat :D znaczy 3.12 zł za godzinę :D licząc średnio 20 dni x 8 godz.= 160 godz :D 500 zł : 160 = 3.12 zł naprawdę nie ciśnij kitu że tak uwielbiasz za tyle dziecko pilnować powinnaś zostać wolontariuszką roku :D :D
No widzisz, nie wszyscy trzesa sie tak za kazdym grosikiem:-) ty pewnie ze sklepu nie wyjdziesz dopuki ci pani grosika nie wyda bo przeciez juz twoj licznik bije ile to gosikow bedzie miesiecznie. Nie mam powodu "cisnac kitu".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.