Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nauka/szkoła jazdy w Bolesławcu

~M4Kpl niezalogowany
22 marca 2006r. o 0:00
Ile jest i na jakich ulicah, bo chcę się zapisać jakoś w ciągu tygodnia. Słyszałem ostatnio, coś na kablówce reklamują, iż jest jakaś nowa szkoła ale nie znalazłem. Sam kablówki nie mam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
525
#MX nieaktywny
22 marca 2006r. o 14:04
napisał(a): Ile jest i na jakich ulicah, bo chcę się zapisać jakoś w ciągu tygodnia. Słyszałem ostatnio, coś na kablówce reklamują, iż jest jakaś nowa szkoła ale nie znalazłem. Sam kablówki nie mam.


temat juz gdzies wisi na lamach tego forum,
dodam ze polecam DUET, ul. Chrobrego 9 (w pobliżu Polfy)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
87
#assassin nieaktywny
22 marca 2006r. o 14:36
Nowa szkoła jest na ul. Mickiewicza, po przeciwnej stronie ulicy niż Biuro 2000 (a nie pamieam co tam akurat też jest). Wiem że mają uczyć jazdy na BMW.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
194
#czepek nieaktywny
22 marca 2006r. o 14:53
2 x tak Dolne Mlyny :]

<b>..::Najważniejsze to nauczyć się, które mosty należy przekraczać, a które mosty należy palić::..</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
263
#darknosferatu nieaktywny
22 marca 2006r. o 16:13
W boleslawcu duzo jest szkol jazdy.. wymienianie wszystkich tutaj to chyba nie jest dobry pomysl.. do tego jak mowil mx ostatnio byl taki temat i tam duzo napisane.. Ja powiem tak.. Zdawalem w DUECIE i zdalem za 1 razem w tym samym dniu zdawala jeszcze jedna dziewczyna z DUETU i tez za 1 razem zdala wiec to chyba dobra szkola :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:)))) niezalogowany
22 marca 2006r. o 16:19
darknosferatu! zapomniales napisac, ze to prowadzi twoj TATUS!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
525
#MX nieaktywny
22 marca 2006r. o 16:31
dodam tyle, ze moi kumple zdawali pozytywnie za 1 razem egzamin w legnicy, tak jak ja, wyjatkiem byl jeden kumpel ktory nie zalozyl okularow do egzaminu (a mial nakazane w papierach), ale dyrekcja WORDu przeniosla mu termin i zdal za 1. razem ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
22 marca 2006r. o 21:24
napisał(a): darknosferatu! zapomniales napisac, ze to prowadzi twoj TATUS!!!!!!




no i co ? ze prowadzi jego ojciec. wazen ze zdal za 1 razem ta dziewczyna i masa innych szkol tam nie załatwiaja prawka za kase jak w ...

a co do tegp BMW to tylko haczyk zeby zwabic klientow nie moga uczyc na BMW bo cos tam a ucza na starej mikrze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.