Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nauka/szkoła jazdy w Bolesławcu

~Aga niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 17:22
Ja idę teraz do nowej szkoły jazdy DOTT, mają dobrą cenę i instruktor jest ok, pracował w innej szkole jazdy i podobno spoko. Jak będzie dam znać, ale za tysiaka nie ma co i tak wszystko to to samo :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 17:32
http://www2.word-legnica.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=160&Itemid=91
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 20:39
A w Bolesławcu jakim autem się zdaje???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 20:46
~Aga napisał(a): Ja idę teraz do nowej szkoły jazdy DOTT, mają dobrą cenę i instruktor jest ok, pracował w innej szkole jazdy i podobno spoko. Jak będzie dam znać, ale za tysiaka nie ma co i tak wszystko to to samo :)


Jak się nazywa ten instruktor ? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zdający tydzień temu niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 22:50
~ napisał(a): A w Bolesławcu jakim autem się zdaje???


W Bolesławcu na Colcie,w Legnicy na yarisie.Łatwiej jest w Legnicy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~s niezalogowany
19 sierpnia 2014r. o 11:12
tylko uważajcie, żeby się nie nadziać już był taki jeden, który robił za tysiaka i był miły ... teraz jakieś 10-15 osób nie może zrobić - dokończyć kursu, bo mają zablokowane PKK , ale było za tysiaka i miło...
lepiej robić trochę drożej ale w nauce jazdy istniejącej trochę na rynku bolesławieckich nauk jazdy. Jest pewność ukończenia kursu i nie straci się pieniędzy
A tak Ci pechowcy nie mają kasy (tysiaka) i nie mają prawka i nie będą mogli zrobić w najbliższym czasie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 sierpnia 2014r. o 11:17
Polecam, Zenka,
instruktor Pan Kamil - tu jest telefon do Niego-501 120 239
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AGA niezalogowany
19 sierpnia 2014r. o 11:25
Instruktor to Pan Jaworowski. 2 lata temu mój brat jeżdził z nim w ESCE i zdał za pierwszym razem! Dlatego idę do DOTTa. Sprawdziłam szkołe i jest wszystko Ok. Poza tym mam kilka stówek w kieszeni i sprawdzonego instruktora. A co do Pana który pisze o różnych przekrętach to pewnie ktoś z konkurencji - hihi... ale kiepski chwyt. :/ Na pewno napiszę coś po kursie 3 majcie kciuki :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza