Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ofiarni parafianie w Kraśniku Dolnym
12964
#Anonim12964 nieaktywny
8 sierpnia 2015r. o 21:45
Świetnie , że wspólnymi siłami zabytek odnowiono i będzie można podziwiać przez wiele lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
9 sierpnia 2015r. o 9:12
zburzyć to pseudo święte miejsce , zasadzić drzewa lub zrobic parking !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ziutek niezalogowany
9 sierpnia 2015r. o 9:31
A o KRZYZOWEJ nie wspomnieli a na bierzmowanie całą cholota przyszli do krzyżowej bo w tym kurniku miejsca nie było
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
9 sierpnia 2015r. o 9:37
noo jak zwykle czary mary hokus pokus i kościół nowy ,pieniądze zostały wydrenowane od biednych ludzi którzy to będą się cieszyć z czego?z tego że w wyremontowanym przez siebie kościole dalej będą ci kieszenie drenować daj na tace,ale Qrwa interes żeście zrobili,nigdy grosza nie dałem nie daje i nie dam wole to przepić :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 sierpnia 2015r. o 9:46
To sobie przepij ktoś ci broni? A to komu my dajemy i na co to niech cię też nie obchodzi :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 sierpnia 2015r. o 10:01
CNC napisał(a): zburzyć to pseudo święte miejsce , zasadzić drzewa lub zrobic parking !!

~klucz-nick napisał(a): nigdy grosza nie dałem nie daje i nie dam wole to przepić :P



Mam to szczęście , że w moim kręgu znajomych nie ma takich miernot umysłowych! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
9 sierpnia 2015r. o 10:34
~ napisał(a):
CNC napisał(a): zburzyć to pseudo święte miejsce , zasadzić drzewa lub zrobic parking !!

~klucz-nick napisał(a): nigdy grosza nie dałem nie daje i nie dam wole to przepić :P



Mam to szczęście , że w moim kręgu znajomych nie ma takich miernot umysłowych! :)
jeżeli nie rozdawanie moich ciężko zarobionych pieniędzy jest miernotą umysłową to jak nazwiesz rozdawnictwo?twoim zdaniem ten co da się naciągnąć i da sobie wydrenować ostatni grosz to bohater?zawsze znajdzie się jakiś nienormalny dziwny czlowiek co próbuje sprowadzić mnie do swojego miernego poziomu i wykazać że to ja jestem nienormalny :P przestańcie ludzie robić głupie rzeczy jedną z nich jest wpis po wyżej.mam swój indywidualny tok życia nie daje sobą manipulować bo sąsiad dał to i ja dam błąd,zwisa mi kto po co i za ile interesuje mnie tylko moja osoba,i teraz na to jest określenie egoista,okrteślenia itp żebyś tylko dał żebyśmy ci kieszenie wydrenowali.tak masz racje wolę być miernotą umysłową z pieniędzmi w kieszeni niż ty mądrym z pustymi kieszeniami,teraz mi powiesz że dobrze zarabiasz 1250netto,a ja ci na to jadę dziś popływać moją motorówką którą kupiłem za pieniądze których nie rozdałem.pozdrawiam mądrych mających swoje zdanie i rozum.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tomek niezalogowany
9 sierpnia 2015r. o 10:42
Widze znalazlo sie jak zwykle dwoch placków czyli klucz-srucz i cnc ktorzy nic nie dali, nic nie zrobili ale najwięcej do powiedzenia mają.. Panowie powiem krotko morda w kubeł :) ludziom nikt pieniedzy nie wydrenowal ale chyba wam mózgi. Pozdro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza