Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ofiarni parafianie w Kraśniku Dolnym
2900
#falco nieaktywny
9 sierpnia 2015r. o 19:29
Bazyliszek? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 sierpnia 2015r. o 19:40
Qurcze , coś mi się cytowanie popieprzyło :D Przepraszam :)

Ale , ale Papugo , naczelny antyklerykale , nie sądzisz , że choroba zwana lemingozą kosi wciąż nowe ludki ? Wszak Cesarstwo Rzymskie zdechło , o ile mnie pamięć nie myli w 465 , a Watykan dalej przy włościach . To jest dopiero tradycja :D Zaczynam się zastanawiać , czy aby nie skopać Mieszka Pierwszego , kiedy już będę w zaświatach :D

Chyba skopię , podobnie jak Starego , czyli mego szacownego ojca :) Wciąż pamiętam ten ból ...

A wracając do tematu. Gocha , czy proboszcz Ci się zwierzył , ile zebrał na remont ? A ile przeznaczył na "osiołka" ?
Na pogrzebie Twego Męża ... kapelan występował i umundurowani , ze śklepakami . Miałem wrażenie , że to aktorzy i nic więcej. Twym Dzieciom radziłem wytrwałości , a Tobie radzę ...

odsuń się od strzępów Cesarstwa Rzymskiego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 sierpnia 2015r. o 20:44
nowe ludki?...to raczej stare pokolenie :D
na szczęście młodzi zaczynają rozumieć że mając własny rozum należy się nim kierować nie pozwalając na żadne manipulacje ;)

oj myślę że ten ''osiołek '' nie będzie byle jaką ''wychudzoną szkapą'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Darczyńca Kościoła niezalogowany
9 sierpnia 2015r. o 21:25
Jak tylko o Kościele to zaraz takie półgłówki jak kluczNIC, fucko, ustawiacz szpadla i dewiant z dzieckiem jak wściekłe psy rozszczekują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 sierpnia 2015r. o 21:31
~klucz-nick napisał(a): noo jak zwykle czary mary hokus pokus i kościół nowy ,pieniądze zostały wydrenowane od biednych ludzi którzy to będą się cieszyć z czego?z tego że w wyremontowanym przez siebie kościole dalej będą ci kieszenie drenować daj na tace,ale Qrwa interes żeście zrobili,nigdy grosza nie dałem nie daje i nie dam wole to przepić :P

Ale mnie nie interesuje co jakiś wymoczek robi ze swoją kasą, tak ze ty się nie interesuj co ja robię ze swoją.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 sierpnia 2015r. o 21:38
na każdą zarazę należy szukać leku który ją wyeliminuje inaczej będzie się rozszerzać...
a ''zaraza'' coraz bardziej rozwija się właśnie we wnętrzu ''kościoła'' którego w ''chrześcijańskim '' tonie próbujesz bronić...

czy dociera do ciebie dlaczego o niektórych piszę ''katole'' ;)
jesteś dalej od ''kościoła'' niż ja ...


Dopisane 09.08.2015r. o godz. 21:38:

''darczyńco'' bo do ciebie to powyżej pisałem...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
9 sierpnia 2015r. o 22:09
CNC napisał(a): poświęć czas i zobacz sam , ma to sie tak ze boga niema to wy go wymyśliliście !!


Nie chce mi się w to wierzyć, bo brzmi to kuriozalnie, ale sądząc po tym co piszesz zatrzymałeś się na infaltylnym postrzeganiu Boga jako staruszka siedzącego na księżycu, machającego nóżkami i patrzącego na ludzi mieszkających na Ziemi : ).

Dziękuję Bogu, że deklarujesz się jako ateista i nie przynosisz nam, oświeconym katolikom wstydu : ))))).

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 sierpnia 2015r. o 22:13
a Ty raczej o Twardowskim piszesz ... :D bo o mieszkającym tam ''bogu'' nie słyszałem...

dobranoc bo jutro do pracy ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza