Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lekarz medycyny pracy

13868
#fREJA nieaktywny
10 sierpnia 2015r. o 17:35
Ktoś się orientuje ile kosztuje badanie u lekarza medycyny pracy ? W Chumedzie, Stomadencie czy Biomedzie? P. Zegarowski?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 sierpnia 2015r. o 22:49
Około 40 zł obowiązkiem pracodawcy jest zwrócić ci kasę za to badanie.
Pamiętaj o fakturze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13816
#TIGER nieaktywny
11 sierpnia 2015r. o 6:24
Zegarowski 60 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 sierpnia 2015r. o 9:29
TIGER napisał(a): Zegarowski 60 zł
Wszystko zależy od wypisanego narażenia na skierowaniu .Zegarowski 40 zł bad.podstawowe bez bad.dodatkowych firma musi mieć umowę z lekarzem na takie badania .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14475
#Nowy2016 nieaktywny
13 marca 2016r. o 19:37
jak mam skierowanie do medycyny pracy to moge isc do dowolnego specjalisty ? czy musze isc do tego z którym moj pracodawca ma podpisaną umowe? czy wogole istnieje cos takiego jak umowa miedzy medycyną pracy a pracodawcą i samemu nie mozna wybrać do jakiego sie chce isc specjalisty. Mi potrzeba pilnie namiaru na lekarza z badan podstawowych w medycynie pracy. Musze wiedziec o ktorej przyjmuje jutro rano , musze sie wyrobic szybko w czasie. Najlepiej jakby przyjmował ktos od 7 rano. Gdzie wy chodzicie i od ktorej godziny zaczynają przyjmować.


Dopisane 13.03.2016r. o godz. 19:37:

Mi potrzeba pilnie namiaru na lekarza z badan podstawowych w medycynie pracy. Musze wiedziec o ktorej przyjmuje jutro rano , musze sie wyrobic szybko w czasie. Najlepiej jakby przyjmował ktos od 7 rano. Gdzie wy chodzicie i od ktorej godziny zaczynają przyjmować. ( Chaotycznie napisane to przez nerwy i pospiech)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 marca 2016r. o 19:39
Chumed 45 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14475
#Nowy2016 nieaktywny
13 marca 2016r. o 20:11
od ktorej przyjmuje lekarz w humedzie?


Dopisane 13.03.2016r. o godz. 20:11:

widze ze wszedzie od 8 dopiero mozna sie dostac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pacjent niezalogowany
13 marca 2016r. o 20:25
Tydzień temu robiłem w Chumedzie pracodawca ma umowę. Nic nie płaciłem poszło przelewem od pracodawcy. Przy rejestracji byłem 10 po 8 rano i jak chcesz szybko to marne szanse skończyłem z orzeczeniem w ręku 10 po 12 może tobie pójdzie szybciej :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.