Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Możliwe burze
~ niezalogowany
12 sierpnia 2015r. o 20:35
http://www.industry.siemens.com/services/global/de/blids/service/spion/seiten/spion_pl.aspx

znikome jak nie zerowe zagrozenie burza dla Bolesławca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 sierpnia 2015r. o 20:36
sloneczko010981 napisał(a):
k1p napisał(a): Spłuczka w kiblu mi się spociła. A tak dzieje się przed deszczem. Ona nigdy się nie myli (przynajmniej jak dotąd). ;-)

Tu, w mieście nie mam po czym poznać, czy będzie padać, ale jak jeszcze mieszkałam na wsi u taty, to zawsze przed deszczem rury w łazience robiły się mokre, wychodziła też wilgoć na podłogę w korytarzu i pokoju. Zawsze to oznaczało deszcz, jeśli nie tego samego dnia, to najpóźniej następnego. Możecie się śmiać, ale nigdy nie musiałam wtedy patrzeć na jakieś radary czy oglądać prognozy pogody. :)
tO PRAWDA,w bardzo starych chałupach tak na deszcz się posadzki pocą,mam taką starą chałupę w której nikt nie mieszka i tak się dzieje przed każdym deszczem,że posadzka mokra ,acha,,i jeszcze żaby wyłażą przed deszczem ,ropuchy i łażą po kostce przed domem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
12 sierpnia 2015r. o 20:58
Pamiętam, jak u mojej babci, w starych blokach też występowało zjawisko "pocenia się" spłuczki.
Kiedyś, gdy miałam CB, przed deszczem było słychać sąsiadów zza wschodniej granicy.
To były takie ówczesne radary, pewniejsze od prognozy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 sierpnia 2015r. o 21:02
spłuczka spocona a deszczu ni widu ni słychu :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
12 sierpnia 2015r. o 21:04
Powycierałam i czekam :-)
Ale tak na poważnie, to będzie w końcu padać, prawda??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
12 sierpnia 2015r. o 21:10
Bo to nie musi być od razu. Czasem trzeba dzień, nawet dwa poczekać, aż zacznie padać, ale to pewniak. Nie byłam ostatnio u taty, więc nie mam wiadomości o stanie podłogi w domu, ale jak k1p ma taki spłuczkowy radar, to pewnie deszcz dopisze.


Dopisane 12.08.2015r. o godz. 21:10:

k1p napisał(a): Powycierałam i czekam :-)
Ale tak na poważnie, to będzie w końcu padać, prawda??

A czy ktoś tu żartuje, bo ja na pewno nie. Kurde, szkoda, że starszy telefonu nie ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 sierpnia 2015r. o 21:15
k1p napisał(a): Pamiętam, jak u mojej babci, w starych blokach też występowało zjawisko "pocenia się" spłuczki.
Kiedyś, gdy miałam CB, przed deszczem było słychać sąsiadów zza wschodniej granicy.
To były takie ówczesne radary, pewniejsze od prognozy.

Propagacja przed burza to bylo cos pieknego.Pozdrawiam JGB
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
12 sierpnia 2015r. o 21:32
To były czasy :-)

... a spłuczka znów mokra...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego