Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prezent na ślub

~ niezalogowany
17 sierpnia 2015r. o 12:10
Nie doceniają,biedoty nie zapraszają :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
17 sierpnia 2015r. o 12:20
wykup pobyt weekendowy w hotelu:) jak dobrze poszukasz znajdziesz cos fajnego w dobrej cenie i para mloda na pewno bedzie zachwycona:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2015r. o 14:24
~ napisał(a): Nie doceniają,biedoty nie zapraszają :D


Tylko buraki do kieszeni zaglądają :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 sierpnia 2015r. o 15:59
Coś z grawerem fajny i oryginalny pomysł. Sama chyba z niego skorzystam. Czasem można kupić oryginalny prezent za nie Wielka sumę i będzie lepszy niz nie jedna koperta. Bo jak sie ma pieniadze w reku to nie kupi sie pamiatki ktora bedzie przypominać o tym ważnym dniu do końca życia :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do świadka ;) niezalogowany
17 sierpnia 2015r. o 16:07
~~ napisał(a): Coś z grawerem fajny i oryginalny pomysł. Sama chyba z niego skorzystam. Czasem można kupić oryginalny prezent za nie Wielka sumę i będzie lepszy niz nie jedna koperta. Bo jak sie ma pieniadze w reku to nie kupi sie pamiatki ktora bedzie przypominać o tym ważnym dniu do końca życia :-)

Pamiątki w postaci kieliszków i inne bzdety idą do kosza, sami chyba dobrze o tym wiecie...
Dajesz kopertę ok, ja wolałbym kupić po porządnym zegarku z grawerem. Wtedy na pewno będą Cię długo pamiętać. :) Koperta może być w tym przypadku dopełnieniem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
17 sierpnia 2015r. o 16:41
~do świadka ;) napisał(a):
~~ napisał(a): Coś z grawerem fajny i oryginalny pomysł. Sama chyba z niego skorzystam. Czasem można kupić oryginalny prezent za nie Wielka sumę i będzie lepszy niz nie jedna koperta. Bo jak sie ma pieniadze w reku to nie kupi sie pamiatki ktora bedzie przypominać o tym ważnym dniu do końca życia :-)

Pamiątki w postaci kieliszków i inne bzdety idą do kosza, sami chyba dobrze o tym wiecie...
Dajesz kopertę ok, ja wolałbym kupić po porządnym zegarku z grawerem. Wtedy na pewno będą Cię długo pamiętać. :) Koperta może być w tym przypadku dopełnieniem :)

A ja właśnie bym wolała pamiątkowe grawerowane kieliszki niż zegarek. Zegarek wolałabym wybrac sobie sama taki jaki mi się podoba a zresztą nie każdy lubi nosić zegarek. Najlepiej chyba podpytać parę młodą co by chcieli dostać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2015r. o 17:10
Po co mam nosic zegarek jak mam telefon..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
17 sierpnia 2015r. o 17:45
To może ktoś wie czy w Bolesławcu coś takiego zrobię?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza