Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prezent dla teściowej

15125
#Rex nieaktywny
10 sierpnia 2016r. o 16:14
Cos bym Ci poradził, ale tego nie powiem :D A z grzecznych prezentów to może książke kucharską? A nie, bo tesciowa wezmie to do siebie... to nie wiem... kombinuj...

bezpiecznewakacje.info.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 sierpnia 2016r. o 19:58
Też bym radziła książkę kucharską. Synek będzie ją chętniej odwiedzał, bo wreszcie nauczy się gotować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15271
#rybus nieaktywny
29 września 2016r. o 9:14
Z pewnością ucieszyłaby się z wizyty u fryzjera albo w SPA:) To zależy na co Cię stać i jak bardzo ją kochasz :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~śmieszek niezalogowany
29 września 2016r. o 9:30
kup jej wodę Żywiec Zdrój, od tego kolegi z Bolesławca :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
29 września 2016r. o 16:18
ja kupiłem teściowej rower żeby miała czym jeżdzić na cmentarz,a któregoś dnia pójdzie się tylko po rower :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 września 2016r. o 18:15
Dobry pomysł z tym rowerem. Synowa wróci z cmentarza bogatsza o rower.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 września 2016r. o 21:41
Same świry urządzają sobie jajca z tematu.Ale pamiętajcie,dla każdego przychodzi kolej i będziecie cienko śpiewać,jak kostucha zajrzy wam w oczy.Wtedy przypomną się wam śmichy z teściowych :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mam super tesciową niezalogowany
29 września 2016r. o 21:57
wiklinowy kosz z kwiatami typu wrzos, dynie ozdobne, róze miniaturki itp... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza