Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Projekt łazienki

2677
#tastula nieaktywny
17 sierpnia 2015r. o 20:12
Jakiego projektanta polecacie do zaprojektowania łazienki?Może też dobrą firmę do jej remontu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jolka niezalogowany
17 sierpnia 2015r. o 20:45
tastula napisał(a): Jakiego projektanta polecacie do zaprojektowania łazienki?Może też dobrą firmę do jej remontu.
Po co Ci proojektant, wezmie za projekt ze 2000 a wystarczy trochę wyobrażni pozatym w salonach zwykle koło płytek które wybierzesz jest przykladowa aranzacja. Do łazienki polecam pana Romka tel. 504 445018
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~niełapczywyjakreszta niezalogowany
17 sierpnia 2015r. o 22:03
ja ci profesjonalnie zaprojektuję za 3 stówki z całą dokumentacją i rzutami w pdf oraz wizualizacją 3D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Daria niezalogowany
17 sierpnia 2015r. o 22:09
tastula napisał(a): Jakiego projektanta polecacie do zaprojektowania łazienki?Może też dobrą firmę do jej remontu.


Z całym przekonaniem polecam projektantke ze sklepu płytkarskiego za carfurem. Poza tym w tym salonie jest bardzo duży wybór płytek. Ja za projekt zapłaciłam tylko stowke, mimo, że nie kupiłam tam jeszcze płytek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 sierpnia 2015r. o 3:25
Podobno geje mają wspaniały gust,jak zaprojektuje to j....ć można XD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 sierpnia 2015r. o 5:52
~Daria napisał(a):
tastula napisał(a): Jakiego projektanta polecacie do zaprojektowania łazienki?Może też dobrą firmę do jej remontu.


Z całym przekonaniem polecam projektantke ze sklepu płytkarskiego za carfurem. Poza tym w tym salonie jest bardzo duży wybór płytek. Ja za projekt zapłaciłam tylko stowke, mimo, że nie kupiłam tam jeszcze płytek.

Wszędzie są za darmo takie projekty ale właścicielka sklepu chyba ma po mężu robienie ludzi na kasę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Angelika niezalogowany
18 sierpnia 2015r. o 7:04
Dokładnie. Pani Anna N. na ul.Orlej projektuje łazienki w cenie 100zł. Świetny gust!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
120
#adi nieaktywny
18 sierpnia 2015r. o 7:35
~jolka napisał(a):
tastula napisał(a): Po co Ci proojektant, wezmie za projekt ze 2000 a wystarczy trochę wyobrażni pozatym w salonach zwykle koło płytek które wybierzesz jest przykladowa aranzacja.


Gratuluję talentu, jednak nie każdy go posiada. Nawet mając gust i wyobraźnię łatwo o błędy przy braku doświadczenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego