Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Niedźwiedzie z Pirenejów w Bolesławcu - czy było warto?

~ sławek niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 21:33
SZKODA KASY na misie one nic nie wnoszą do naszego miasta,co najwyżej uszczuplają budżet Bolesławca. Co innego Gliniada której brakło w tym roku to glinoludy utożsamiają się z miastem ceramiki promują Bolesławiec i okolice.I DAJĄ TYSIĄCE MIEJSC PRACY.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ sławek niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 21:38
SZKODA KASY na misie one nic nie wnoszą do naszego miasta,co najwyżej uszczuplają budżet Bolesławca. Co innego Gliniada której brakło w tym roku to glinoludy utożsamiają się z miastem ceramiki promują Bolesławiec i okolice.I DAJĄ TYSIĄCE MIEJSC PRACY.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 21:52
~ sławek napisał(a): ... to glinoludy (...) DAJĄ TYSIĄCE MIEJSC PRACY.


Wg mnie dają setki tysięcy, co tam tysięcy, miliony miejsc pracy - w Bolesławcu.
Nie wiem co palisz ale to szkodzi - zmień zioło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 22:21
na bolcu wszystko qrwa źle!!!! może przenieście do np. Lwówka jak wam nic nie pasi widziałem niedziwiedzie ludziom sie podobało koniec kropka. CH....j mnie obchodzą fochy nowaka i jego czarny dość żenujący protest
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 sierpnia 2015r. o 22:30
~ sławek napisał(a): ... I DAJĄ TYSIĄCE MIEJSC PRACY.


Coś Ci się po ... Kocham Bolec.Info iło Sławuś. W tym mieście za dobrych , gierkowskich czasów żyło jakieś 45 tys. Luda polskiego. Dzisiaj większość jedzie na saksy zapominając o Rodzinie. A wracając do sprawy ... panie Roman , kto wymyślił to badziewie z Pirenejów. Nie pytam , kto zapłacił , bo wiadomo , że My. Nie pytam też ile , bo to pytanie i tak nie znajdzie odpowiedzi.

Prezydencie , odpowiesz mi wreszcie na pytanie ile i komu jesteśmy krewni za zabetonowanie miasta ? Pyta fachowiec , obsługa betoniary :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
23 sierpnia 2015r. o 23:19
Akurat byłem na tym występie, na plus jest na pewno to,że niedźwiedzie łapały kontakt z publiką wchodząc w nią ,i w ogóle była to fajna atrakcja ,ale...nie za taka kasę .

Wybór pomiędzy Gliniadą ,która jest typowo "ceramiczna " i związana z tematem Dni Ceramiki ,a "Misiami" z Hiszpanii ,które nie mają nic wspólnego z Bolesławcem,ceramiką i w ogóle to jakiś totalny błąd :(

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 23:50
hemi napisał(a): Akurat byłem na tym występie, na plus jest na pewno to,że niedźwiedzie łapały kontakt z publiką wchodząc w nią ,i w ogóle była to fajna atrakcja ,ale...nie za taka kasę .

Wybór pomiędzy Gliniadą ,która jest typowo "ceramiczna " i związana z tematem Dni Ceramiki ,a "Misiami" z Hiszpanii ,które nie mają nic wspólnego z Bolesławcem,ceramiką i w ogóle to jakiś totalny błąd :(


Totalny błąd to gościu z "przerośniętym" ego. Jak widzę ludków wysmarowanych gliną to śmiać mi się chce. Skojarzenia mam z zombi - marszem żywych trupów - z filmu "Noc ży....".
Co do gliniady to co stanęło na przeszkodzie żeby się odbyła? "Właściciel tego dzieła artystycznego" przeliczył się i g_ówno ugrał a to co zaprezentowali jego "obrońcy" w trakcie święta to żenada. Myślę że w przyszłym roku - nawet za darmo - nikt na gliniadę nie wyrazi zgody.
Bawcie się gdzie indziej - nikt nie będzie za wami płakał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mimi niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 9:25
I tak G;iniad rękoma swojeg "twórcy" właśnie popadła w agonię. Bo bez bolesławieckiej parady będzie o niej coraz ciszej. Nie chciał Nowak 15k i darmowej reklamy teraz poniesie tego konsekwencje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.