Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koncert Piersi zakończył 21. Bolesławieckie Święto Ceramiki
~ niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 15:15
Z czego strzelali na zakończenie imprezy? Na parapety i balkony spadały kawały czegoś, co wygląda jak nadpalona i osmolona tektura. Co to było ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkontent niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 18:17
Występ Zespołu "piersi", podobnie jak innych "gości" BŚC to totalna porażka, dno. Zespół "jednego przeboju", w miarę aktualnego etc. !! Facet, z tego zespołu-rzekomo "lider" powinien prowadzić kabaret, zagadywać bzdetami, starymi kotletami-kawałami widzów, a nie być wokalistą, wykonywanych "staroci", których NIKT, poza może nieliczną grupa osób nie znał, nie "śpiewał z zespołem. Zdając się na żałosne dowcipy, "pogaduszki" zajmujące większość kontraktowego czasu. Czyli 7-10 minut bla,bla,bla, i trzy minutowa "nieznana" piosneczka, i tak w koło !!
Podobnie jak w przypadku pana Bednarka, "gwiazdeczki jednego przeboju.
Totalna porażka- SZKODA SŁÓW BY OPISAC TANDETĘ, CHAŁE JEGO WYSTĘPU.
Byle głośno, krzykliwie i nic poza tym!
Jedynie ZESPÓŁ: PHIL BATES-ELECTRIC LIGHT ORCHESTRA CLASSIC STANĄŁ NA WYSOKOŚCI ZADANIA, BAWIĄC LUDZI DO "BIAŁEGO RANA".
Pozdrawiam zachwyconych tandetą bolesławian :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 18:18
~AVE napisał(a): W tym nudnym jak pi..a mieście nic się nie dzieje, a jak już te 3 dni są atrakcję,to jak zwykle ludzie narzekają.
Nie posikajcie się. Dzieci do przedszkola ? No ja Was błagam..
Ja też wstawałem na 6 do pracy, spałem 5,5 godziny i jakoś żyje.
Ludzie,trochę uśmiechu !
Szkoda ,że porównujesz się do dzieci w wieku od 3 -6 lat bo takie uczęszczają do przedszkoli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 18:21
~ napisał(a):
~ napisał(a): Moim zdaniem tez byla to przesada.Nikt nie pomyslal o dzieciach wstajacych rano do przedszkola .A te fajerwerki przed polnoca-napewno zbudzily niejedno dziecko.Wspolczuje mieszkanca Asnyka i okolicznych ulic jak na os.Staszica bylo slychac jakby czlowiek byl na koncercie
'Współczucie mieszkańca'-w sylwestra,a i przed i po-bywa głośniej,wczoraj mnóstwo MAŁYCH,małych dzieci było z rodzicami do końca koncertu !! .Tym trzeba współczuć !!
Tylko ,że po Sylwestrze jest Nowy Rok i dzieci nie muszą wcześnie wstawać do przedszkola.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 18:41
widzę,ze duzo osób jest rozczarowanych koncertem "Piersi"-no cóż "Piersi" bez Pawła, to juz nie "Piersi",to kabaret w dodatku kiepski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
24 sierpnia 2015r. o 18:49
~ napisał(a): Nareszcie skończyło się trzydniowe zbiorowe pijaństwo na ul Asnyka!


a ja bym cos jeszcze walnał :D

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~romek niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 20:22
rafix0016 napisał(a):
~ napisał(a): Nareszcie skończyło się trzydniowe zbiorowe pijaństwo na ul Asnyka!


a ja bym cos jeszcze walnał :D
to walnij sie najlepiej w leb
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 20:44
ludzie więcej luzu .,ale się odgryzłeś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza