Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dziwne płatności w przedszkolu Zielona Nibylandia

~ niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 20:48
Witam. Czy w waszych przedszkolach też płacicie w miesiącu kiedy dziecko nie chodzi do przedszkola ? ( na wakacjach miesiąc chodzi i 1 miesiąc nie chodzi bo przedszkole jest zamknięte). Czy ponosicie wtedy jakieś opłaty bo u nas w Zielonej Nibylandi w tym roku kazali nam zapłacić 150 zł. Jest dla mnie absurdem bo dziecko może tam chodzić tylko 1 miesiąc na wakacjach a za drugi i tak pobierają opłatę. Zaczynam się zastanawiać czy może jednak nie przepisać dziecka gdzie indziej bo zawsze jest coś. Niby się płaci 450zł ale jak Król Julian był w odwiedzinach to każde dziecko musiało przynieść jabłko, na wielkanoc kinder jajko, to owoce na sałatkę. W państwowym płaci się 210zł a tam 450zł i takie akcje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 0:41
Tak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mama niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 8:58
Dokładnie tak jest z opłatą.
Pobierana jest także opłata roczna, ale wiele rzeczy trzeba zorganizować samem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 9:14
Moje dziecko chodziło do przedszkola publicznego.W czasie wakacji jeden miesiąc też było zamknięte ale nikt ode mnie nie wymagał żadnych opłat za ten miesiąc bo i za co? Co do tzw wpisowego też niczego takiego nie było.
Nawet na studiach ludzie nie płacą za przerwę wakacyjną więc czemu mieliby płacić w przedszkolu za to, że jest zamknięte.Proponuję przeczytać umowę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 9:16
W każdym przedszkolu zawsze płaciłam 12 miesięcy ,bo nie chciałam we wrześniu za cały rok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 9:31
Na studiach masz wolne 3 mce i kadra ma placone. Placisz za kazda bzdurna poprawke by mogli sobie odbic. I placisz srednio 5x wiecej niz za przedszkole wiec co Ty chcesz porownywac.
Na studiach nie placisz wylatujesz. W przedszkolu nie placi wielu i nikt ich nie wyrzuca. Smutne to ale prawdziwe. A rozliczanie jablek...rece opadaja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 10:11
W przedszkolach panstwowych nie placi sie za jeden miesiac(w przerwie wakacyjnej) a w przedszkolach prywatnych moga byc takie cuda jak to u prywaciazy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MartaE niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 10:44
W Oxpressie płaci się za cały rok, ale przedszkole jest przez całe wakacje otwarte. Dziecko ma opiekę przez całe wakacje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.