Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Lovink Polska Wykroty Strefa

~~M niezalogowany
23 listopada 2017r. o 15:52
Widać ty też do takich nie należysz wszyscy możecie usiąść w jednym rzędzie.Mądry to jest ten który używa forum z jego przeznaczeniem czyli w sprawie wymiany informacji na temat pracy itp.. A nie w sposób żeby poniżać innych to jest nic innego jak perfidne chamstwo.Tak właśnie zostałem potraktowany jak pracowałem przez podobnych ludzi. Na szczęście już mnie tam nie ma bo to nie jest miejsce dla mnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~praca niezalogowany
23 listopada 2017r. o 17:45

Wy, którzy sa w jakimkolwiek problemem, takich jak:
Obudowa, osobisty problem, miec swój wlasny dom,
miec swój wlasny samochód, swoje marzenia, stworzyc swój wlasny biznes,
... Etc.N'hésiter kontaktujac sie z nami, pomozemy Ci Cie zadowolić napisz: [email protected]
Dodatkowe informacje:
Cena: 12000
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~H niezalogowany
23 listopada 2017r. o 17:58
Burak!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 listopada 2017r. o 9:33
Kto i dlaczego zapoczątkował te wyzwiska
zrobił to typ ze zgranej paczki pupil zakładowy
A dlaczego to zrobił
parę osób wie
pewnie się to wyjaśni
Tak więc kto jest większym głąbem ci co zaczęli czy ci co to ciągną
A tak przy okazji to nie wiem jak u innych to wygląda ale mi zwisa to co myślą o mnie tego typu buce a że się śmieją wali mnie to
Na twój temat też były w zakładzie gadki i nieraz łacha targali
z tym że o tym nikt nie pisał
Tak więc daruj sobie te mądrości
I jeszcze jedno nikt z nas nie wyzywał kobiet i nie podszywał się pod innych także nie pitol że tylko trzech pisze bo tak nie jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~B niezalogowany
24 listopada 2017r. o 9:39
Burak!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 listopada 2017r. o 10:00
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 listopada 2017r. o 10:48
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 listopada 2017r. o 18:02
takie kobity mamy dzisiaj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza