Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

wymiana rozrządu

~piotr niezalogowany
15 września 2015r. o 8:02
w którym warsztacie wymiana rozrządu?gdzie zrobią to solidnie i w miarę szybko?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 września 2015r. o 8:23
~piotr napisał(a): w którym warsztacie wymiana rozrządu?gdzie zrobią to solidnie i w miarę szybko?



w jakim ty swiecie zyjesz? podaj mi tylko 1 przyklad kogokolwiek kto robi cokolwiek solidnie i szybko....znasz takiego? bo ja przez 40 lat swego zycia nikogo takiego nie widzialem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pomocna ręka niezalogowany
15 września 2015r. o 8:56
~ napisał(a):
~piotr napisał(a): w którym warsztacie wymiana rozrządu?gdzie zrobią to solidnie i w miarę szybko?



w jakim ty swiecie zyjesz? podaj mi tylko 1 przyklad kogokolwiek kto robi cokolwiek solidnie i szybko....znasz takiego? bo ja przez 40 lat swego zycia nikogo takiego nie widzialem...


ja wymieniałem do wv polp rok temu na ul. Kubika i jeast OK . Kazdy ma swojego mechanika , nie mam zastrzezeń do Stacji Obsługi na kubika .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 września 2015r. o 13:11
rozrząd ,tylko mechanik samochodowy ,albo samemu jak jesteś kumaty . ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~vag niezalogowany
15 września 2015r. o 14:11
Co to za autko i jaki silnik?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 września 2015r. o 17:07
~pomocna ręka napisał(a):
~ napisał(a):
~piotr napisał(a): w którym warsztacie wymiana rozrządu?gdzie zrobią to solidnie i w miarę szybko?



w jakim ty swiecie zyjesz? podaj mi tylko 1 przyklad kogokolwiek kto robi cokolwiek solidnie i szybko....znasz takiego? bo ja przez 40 lat swego zycia nikogo takiego nie widzialem...


ja wymieniałem do wv polp rok temu na ul. Kubika i jeast OK . Kazdy ma swojego mechanika , nie mam zastrzezeń do Stacji Obsługi na kubika .

Oraz Bertman na Wróblewskiego 13.Gdzie indziej nie polecam.,,Naprawiają'' kilka samochodów na raz i w jednym czasie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 września 2015r. o 17:11
~ napisał(a):
~pomocna ręka napisał(a):
~ napisał(a):
~piotr napisał(a): w którym warsztacie wymiana rozrządu?gdzie zrobią to solidnie i w miarę szybko?



w jakim ty swiecie zyjesz? podaj mi tylko 1 przyklad kogokolwiek kto robi cokolwiek solidnie i szybko....znasz takiego? bo ja przez 40 lat swego zycia nikogo takiego nie widzialem...


ja wymieniałem do wv polp rok temu na ul. Kubika i jeast OK . Kazdy ma swojego mechanika , nie mam zastrzezeń do Stacji Obsługi na kubika .

Oraz Bertman na Wróblewskiego 13.Gdzie indziej nie polecam.,,Naprawiają'' kilka samochodów na raz i w jednym czasie.


W Bertmanie kroją straszne ceny.
Poleconego mechanika zawołał mi ok 600zł a w bertmanie 1700....o co chodzi pytam...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
15 września 2015r. o 17:13
~piotr napisał(a): w którym warsztacie wymiana rozrządu?gdzie zrobią to solidnie i w miarę szybko?


Powiem ci tak; każdy warsztat powinien sobie spokojnie z tym poradzić , bo to podstawa .
Jesli w jakims nie potrafia wymienić ,to znaczy,że to jacyś partacze ;)

Nie zgadam sie z opinia kogoś ,kto napisał,że tylko bertman ,a gdzie indziej to amatorzy co naprawiaja kilka na raz.

Bertam ci zrobi ,jasne ,ale skasuje więcej niż za tę sama robotę inny mechanik.

A co do szybkości wymiany rozrzadu: chyba chodzi ci o wolne terminy ,a nie szybkośc wymiany,nie? :D
Bo robota ta sama więc i czas ten sam ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo