Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nieśmiertelnik z grawerem dla faceta

~Mia niezalogowany
25 września 2015r. o 2:48
Gdzie w Bolesławcu miałabym możliwość zakupu w jakiejś rozsądnej cenie nieśmiertelnika z możliwością grawerowania ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Domator38 niezalogowany
24 czerwca 2016r. o 15:03
Czemu miałoby to służyć? Jesli szukasz prezentu dla swojego faceta, to daj sobie spokój z nieśmiertelnikami. Daj mu zestaw do golenia z https://menspace.pl/maszynki-do-golenia-c183# a dużo bardziej na tym skorzysta. Wiem o sobie, że taki dobry zestaw to coś bezcennego, bo przecież każdy facet goli się codziennie i jeśli ma do tego dobry sprzęt, to golenie naprawdę może być czystą przyjemnością.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
24 czerwca 2016r. o 15:23
Nieśmiertelniki kupiłam przez internet, a do grawerki dałam u nas w Rynku, obok Optyka - Ziomka, pan ma zakład i wygrawerował mi to, co chciałam.
Załatw to odpowiednio wcześniej, bo trochę to trwa.

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 czerwca 2016r. o 23:29
~Mia napisał(a): Gdzie w Bolesławcu miałabym możliwość zakupu w jakiejś rozsądnej cenie nieśmiertelnika z możliwością grawerowania ?



A co kr.etynko, spodziewasz się że już długo nie pożyje ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 czerwca 2016r. o 23:57
~Mia napisał(a): Gdzie w Bolesławcu miałabym możliwość zakupu w jakiejś rozsądnej cenie nieśmiertelnika z możliwością grawerowania ?



Ode mnie za taki "prezent" dostałabyś kopa w ..... :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
24 czerwca 2016r. o 23:58
Kazdy goli się codziennie? ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2016r. o 0:03
mir.ko napisał(a): Kazdy goli się codziennie? ?



Nie każdy i nie każda. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~B niezalogowany
25 czerwca 2016r. o 1:18
Moze niech do wojska pojdzie. Zamiast jakies niesmiertelniki sriki kupowac. Jak juz to doinwestuj i kup wiatrowke.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza