Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Senator RP Jan Michalski w Bolec.Info
~Anonim niezalogowany
30 września 2015r. o 12:59
Szkoda, że się nie POdpiął pod sukces okrycia wody na Marsie. Jakoś dziwnie widzę gościa raz na kilka lat przy okazji wyborów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 września 2015r. o 14:20
Gdyby nie promował bośniackiej kultury w Polsce może bym na niego zagłosował a tak to niech spada. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~To Ja niezalogowany
30 września 2015r. o 14:44
Kolejny PeOwiec... Co oni jeszcze chcą? Przecież Pani Bieńkowska i inni w Taśmach Prawdy dokładnie powiedzieli, że np. Polska istnieje tylko teoretycznie; Ch.. tam z Polską Wschodnią; Rząd generalnie w dupie miało całe górnictwo przez całe siedem lat; Nie wiem, jak NIK ma dalej 60-procentowe zaufanie itp.
Jak można reprezentować tak zdegenerowaną partię??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kmicic niezalogowany
30 września 2015r. o 15:11
PO to PO prostu POrażka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fan niezalogowany
30 września 2015r. o 16:45
Samowolne dopinanie sobie zasług i wizyty na dożynkach nie robią na mnie wrażenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
30 września 2015r. o 17:04
To wywiad sponsorowany? :D



Dopisane 30.09.2015r. o godz. 17:04:

Rozumiem że to nie są tanie rzeczy? :D

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14091
#majetnyStef nieaktywny
30 września 2015r. o 19:45
Tu jest Polska a nie Monako ;)

Pan mówi że dzięki niemu mamy połączenie z Warszawą a z Wrocławia do Lubania będą pociągi jeździły częściej.
PKP powinna być firmą działającą na wolnym rynku i tworzyć powinna połączenia na podstawie rachunku ekonomicznego i suwerennie podejmować decyzje o połączeniach.
Pan myśli że jest księciem Rainierem i każe przywracać połączenia gdzie mu się podoba?

A może w biurach przewoźnika siedzą kumple z nadania?

Jeszcze zastanawia mnie dlaczego pociągiem i Bośniakami zajmuje się senator z Warszawy?
A co robi Czarek bolesławianin?
Myślę że jest bliżej centrum problemu niż senator RP.

A może to działa na zasadzie - "dobra Czarku ,wy załatwiliście ale ja kandyduję i pokazuj nasze sukcesy a ja jakieś sobie wybiorę i oświecę ciemny lud co im załatwiłem"?

Nie rozumiem dlaczego senator RP zajmuje się podrzędnym pociągiem i imprezą reemigracyjną?
Mamy podobnie w radzie miasta - tam radny składa na ręce prezydenta prośbę o wycinkę drzewa na osiedlu.
A przecież może się tym zająć MZGK bo jest bliżej problemu.
Tylko nie mów pan że prosiłeś Bogdana Borusewicza o pociąg do Warszawy z Bolesławca ;)

jestem antysejsmitą, preferuję mowę nienawiści
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~papa niezalogowany
30 września 2015r. o 20:59
Nic już PO nie pomoże
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.