Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Fryzjer -Bolesławiec

~ niezalogowany
7 października 2015r. o 17:21
~ania napisał(a): Strzeż się salonu MORYSON w Bolesławcu szczerze nie polecam.
Przychodząc do nich z 3 centymetrowym odrostem z takowym i wyjdziesz oraz spalonymi, splątanymi końcami włosów.A na koniec usłyszysz że to wina włosów i tak wygląda w ich wykonaniu blond balejaż.Najgorszy salon i usługi fryzjerskie z jakich korzystałam.


fryzjer Jola a Maryson to sa dwa osobne fryzjerstwa na ul chrobrego.Polecam JOLA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 października 2015r. o 8:14
~ napisał(a): A jakie kolory?


fryzjer Jola ul chrobrego polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Xxx niezalogowany
9 lipca 2016r. o 1:52
Nie polecam zakładu fryzjerskiego Moryson na włosach ombre chciałam żeby mi zrobili balejaż (czyli troche jasnych i troche ciemnych pasemek) niestety rypneli mi bląd pasemka i nic na tych moich włosach nie widać bląd zlał sie z blondem a grzywka miała być mocno wycieniowana żeby zrobiła się lekka niestety po tygodniu musiałam iść do poprawki. Jest drogo nie polecam (za wszystko zapłaciłam 215zł)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fryzjer ul. Piaskowa niezalogowany
9 lipca 2016r. o 5:31
Nie polecam. Arogancja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gabi niezalogowany
9 lipca 2016r. o 6:31
A jaki salon polecicie,jeżeli chodzi o ścięcie włosów? Obecnie mam włosy długie i marzy mi się " new look" . Chciałabym krótka, modna fryzurke to duża zmiana i troche się obawiam - w czyje ręce się oddać? Kto dobrze i nowocześnie ścina,cieniuje włosy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lila niezalogowany
9 lipca 2016r. o 16:38
Moryson omijać szerokim łukiem, no chyba że ktoś ma worek pieniędzy,po wyjściu od fryzjera fryzurka ok ale potem zaczyna się horror!Włosy w ogóle nie chcą się układać!Na poprawkę wylądowałam w zakładzie fryzjerskim Jola i sytuacja sie powtórzyła tyle że udało się zaoszczędzić trochę kasy i młoda pani fryzjerka bardzo miła.Po obejrzeniu kilku odcinków programu afera fryzjera i ostre cięcie wiem,że fryzjerki z tych dwóch zakładów nie potrafią nawet wykonać prostego cięcia,aby włosy układały sie do środka.Teraz pozostaje tylko chodzić w związanych włosach :-(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ma niezalogowany
9 lipca 2016r. o 21:45
Jeżeli chcesz dużej zmiany na krótkie to ja Ci polecam Aneta Jakieła ( AJ Studio) na piaskowej. Trochę się do niej naczekasz ale uwierz warto. Ja mam krótkie włosy - jestem zadowolona
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 kwietnia 2017r. o 9:33
jaki salon polecacie na farbowanie, z nałożeniem pasm jaśniejszych, nie orientuje się zupełnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.