BolecFORUM
+ nowy temat
Bolecnauci alarmują
25 kwietnia 2022r. godz. 16:39 5154 Bolec.Info

Wystawka na Kilińskiego

Za śmietnikiem znajdziecie dwie toalety, ławę, pufę i lampę.

Wystawka na Kilińskiego
Wystawka na Kilińskiego (fot. Bolecnauta)

Jeden z hojnych mieszkańców osiedla przy ulicy Jana Kilińskiego postanowił podzielić się wyposażeniem swojego mieszkania. Na śmietniku pozostawił dwie toalety, ławę, pufę i lampę.

Jak poinformował nas czytelnik, na osiedlu notorycznie dochodzi do takich wystawek, jakiś czas temu przez kilka miesięcy stała kanapa. Niestety nie ma chętnych na śmietnikowe dary i meble wraz z armaturą już od tygodnia leżą w osamotnieniu za osiedlowym śmietnikiem. Czekają, aż ktoś je przygarnie i da im nowy dom.

Odpady wielkogabarytowe, jak meble, powinny trafiać do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK). Tam można je pozostawić za darmo. Niestety ludziom bardziej jest po drodze do śmietnika niż na PSZOK, a zużyte i niechciane wyposażenie domu jest podrzucane do śmietników wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. 

Przypominamy, że zgodnie z artykułem 145 kodeksu wykroczeń, „kto zanieczyszcza lub zaśmieca miejsca dostępne dla publiczności, a w szczególności drogę, ulicę, plac, ogród, trawnik lub zieleniec, podlega karze grzywny do 500 złotych albo karze nagany”.

Nasze miasto od dawna tonie w śmieciach, czego dowodem jest zebranych 55 worków odpadów z brzegu rzeki Bóbr, o których dzisiaj pisaliśmy TUTAJ.

Zadbajmy chociaż o nasze podwórka!

Bolec.Info - zdjęcie

Oceń ten artykuł
Ten artykuł nie ma jeszcze ocen.
Aby oddać głos, zaloguj się.
BolecForum Bolecnauci komentują

Wystawka na Kilińskiego

26 odpowiedzi strona 4 z 4
~~Jasnoszary Różanecznikgość
~~Brunatnorudy Śniedek napisał(a): Taniej to wszystko ruskim wysłać pocztą, te rzeczy dla nas to śmieci, ale dla nich luksus, jakiego nie zaznali nigdy.


Jedź do Moskwy a w końcu zobaczysz jak cywilizowani ludzie żyją.
~~III świat gość
Kumpel niedawno był dalej na dworcu kupczyją do dziury . Na porcelanie mało kto tam siedział .

Zastosowana autokorekta

Wypowiedz się
Piszesz jako gość. Zaloguj się, żeby komentować ze stałą tożsamością — po zalogowaniu wrócisz tutaj automatycznie.
Zostaw puste, a przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja danych osobowych bez zgody lub użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania opublikowanych wypowiedzi.
Dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji. Umieszczanie cudzych zdjęć może naruszać prawo autorskie.
W celu utrzymania jakości dyskusji wykorzystujemy automatyczne narzędzia analizujące treści. Posty zawierające wulgaryzmy lub niebezpieczne linki mogą zostać automatycznie ukryte.
Daj nam cynk — zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać!

REKLAMA KGHM zaprasza