BolecFORUM
+ nowy temat
5 października 2024r. godz. 20:26 7163 Kazimierz Marczewski/KP PSP ZŁotoryja

Dachowanie: Dramatyczna walka o życie uwięzionego kierowcy!

Zablokowana droga, uwięziony kierowca: Strażacy ratują życie po dachowaniu Audi!

Dachowanie samochodu
Dachowanie samochodu (fot. mł. bryg. Konrad Siwik, KP PSP Złotoryja)

5 października, około godziny 9:30, na trasie między Wilkowem a Leszczyną doszło do groźnego wypadku – audi dachowało, blokując ruch na drodze. Na miejsce natychmiast wezwano strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Złotoryi.

Po przybyciu służb ratowniczych stwierdzono, że wewnątrz rozbitego pojazdu znajduje się uwięziona osoba, która nie była w stanie wydostać się o własnych siłach. Strażacy zabezpieczyli teren, odłączyli zasilanie pojazdu, a następnie przeprowadzili akcję ratunkową, wyciągając poszkodowanego i przekazując go zespołowi ratownictwa medycznego, który czekał na miejscu. Policja prowadzi dalsze śledztwo w celu ustalenia przyczyn tego zdarzenia.

Sonda Bolec.Info


Co jest według Ciebie przyczyną dachowania?

Opracowane przez
Kazimierz Marczewski
Kazimierz Marczewski

dziennikarz i redaktor portalu i gazety Bolec.Info. Prowadzący program "Rozmowa Bolec.Info".

Kontakt z Redakcją: redakcja@bolec.info  ·  tel. +48 693-375-790
Oceń ten artykuł
Ten artykuł nie ma jeszcze ocen.
Aby oddać głos, zaloguj się.
BolecForum Bolecnauci komentują

Dachowanie: Dramatyczna walka o życie uwięzionego kierowcy!

6 odpowiedzi
~~Robertgość
Żadna dramatyczna walka o uwolnienie kierowcy bo kierowcy nic się nie stało tylko potłuczony.Dziadku nie dramatyzuj jak coś piszesz tylko idź wnuki baw .
~~Szafranowy Perukowiecgość
raczej kierująca nie dostosowała się
do panujących warunków
~~Pawełgość
Kazimierz ,wiemy ,że dramatyczne tytuły przyciągają,ale jest granica gdzie zaczyna się pajacowanie bez sensu.
Od lat jest temat "sprawy techniczne" na bolec info i za cholere nic nie czytacie od lat.
~~Plutogość
Nie wiem jak trzeba rozbić auto żeby było dramatycznie cwaniaczki piszący swoje opinie
~~Sonda pod wypadkiem gość
Co za bezmózg zrobił tą sondę pod tym tematem ! Prowadzicie jakieś Insynuacje! A może zróbcie sondę na temat kto co myśli o bolec info!!! Żenada redaktorku Miernota z ciebie !!!
Wypowiedz się
Piszesz jako gość. Zaloguj się, żeby komentować ze stałą tożsamością — po zalogowaniu wrócisz tutaj automatycznie.
Zostaw puste, a przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja danych osobowych bez zgody lub użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania opublikowanych wypowiedzi.
Dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji. Umieszczanie cudzych zdjęć może naruszać prawo autorskie.
W celu utrzymania jakości dyskusji wykorzystujemy automatyczne narzędzia analizujące treści. Posty zawierające wulgaryzmy lub niebezpieczne linki mogą zostać automatycznie ukryte.
Daj nam cynk — zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać!

REKLAMA