Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat

Konfiguracja i zabezpieczenie serwera

12917
#infoSS nieaktywny
21 listopada 2018r. o 0:48
~~Ciemnopopielaty Kiścień napisał(a):
Podaję pytanie, czy ktoś przybliżyłby mi temat serwerów VPS, nie mogę się połapać do czego to służy? Chcę postawić sobie bloga z ciastkami. Czytałam, że to jest najnowsza technologia, ale tylko tyle ogarnęłam przez ten informatyczny bełkot.


Jeżeli jesteś laikiem i nie orientujesz się jak postawić stronę www, to nie zaczynaj od serwera VPS.
Wybierz zwykły hosting z domeną, wrzuć pliki, skonfiguruj i błala działa

Serwer VPS jest trochę bardziej komplikowany niż myślisz, musisz zainstalować jakiś system, biblioteki, serwer Apache,MySQL, PHP oraz to wszystko uruchomić ,zabezpieczyć ...

O wiele prostsze jest rozwiązanie kupnem zwykłego hostingu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Wojciech Smoliński