Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Polski tak samo trudny jak matematyka
~Brązowopłowy Tojeść niezalogowany
13 sierpnia 2020r. o 7:42
Tylko że koronawirus był nie tylko w naszym powiecie tylko w całej Polsce a spadek z z 1 miejsca w 2019 roku na 10 w 2020 o czymś świadczy. To tragedia dla dzieci bo w 2019 roku w powiecie nie zdało 12% uczniów A w tym roku ponad 30%. Liczę że odwołania uczniów i rodziców coś dadzą bo inaczej smutny będzie obraz powiatu po rewolucji kadrowej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkły Tulipan niezalogowany
13 sierpnia 2020r. o 8:45
Poczekajmy na wyniki odwołań dyrektorów i uczniów. Do tego czasu proponuję wstrzymać się od ocen.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marengo Żółwik niezalogowany
13 sierpnia 2020r. o 10:43
~~Alabastrowy Zimowit napisał(a): Może pora na to, by zamiast zajmować się działalnością akademijno-artystyczną pani od polskiego zaczęła w jedynce uczyć?

A jakieś konkrety? Moje dziecko wybiera się za rok do I LO i obecnie też ma j.polski nauczany średnio - więc chętnie sobie opinie bym poczytała...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malinowoczerwony Bukszpan niezalogowany
13 sierpnia 2020r. o 10:54
"Poczekajmy na wyniki odwołań dyrektorów i uczniów. Do tego czasu proponuję wstrzymać się od ocen." :):):) To może wyślijcie jeszcze pismo do RPO, może by tak jakąś komisję sejmową? :):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lilioworóżowy Dąb niezalogowany
13 sierpnia 2020r. o 18:00
Nie wiem jak mozna bylo doprowadzic ILO do takiego upadku. Kiedys ta szkola szczycila sie duza grupa olimpijczykow, odnosila sukcesy, mature zdawal w zasadzie kazdy, a absolwenci po klasie biologiczno-chemicznej bez problemu dostawali sie na medycyne. Czy to nikogo nie sklania do przemyslen???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobiały Zawilec niezalogowany
14 sierpnia 2020r. o 11:47
Czytając artykuł, mam wrażenie, że Redakcja, też nie zdała z polskiego...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marengo Żółwik niezalogowany
15 sierpnia 2020r. o 10:39
Ja też jestem zszokowana! Co się dzieje? Zazwyczaj to w I LO zawsze jest więcej kandydatów niż miejsc, a tu taki wynik??!! Takie trudne zadania maturalne, czy co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.