Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Marek Obrębalski
BolecFORUM Nowy temat

Ocet jabłkowy na włosy?

~~:) niezalogowany
22 sierpnia 2017r. o 21:59
Temat choć trochę mi tu zajeżdża reklamą to .....
Tak, ocet jest bardzo dobry do płukania włosów, nie tylko ten jabłkowy, spirytusowy też. Włosy staja się miękkie , lśniące i mocne :) Płukałam córce przez dłuższy czas , włosy bardzo szybko rosły i zawsze były piękne. Są gęste i bardzo długie :) Co prawda szare mydło (jak wypowiedź powyżej) też działało, ale nie każdemu da się nim myć , moje strasznie się kleiły :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~taka 30+ niezalogowany
22 sierpnia 2017r. o 22:09
No ja właśnie pamiętam,że babcia po zrobieniu hny utrwalała kolor roztworem z octu.Raczej nie zaszkodzi tym bardziej,że ocet jabłkowy słabszy tylko raczej nie wcierać w skórę głowy tym bardziej nie rozrobiony bo ją spalisz.Ogólnie dobrze sprawdzić na małej powierzchni skóry czy nie ma się uczulenia itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
23 sierpnia 2017r. o 9:42
ja stosuje mieszam pół na pół z wodą i smaruje zniknął łupież i zaczerwienienia skóry i tak powtarzam czynnośc raz na 2 tygodnie i pomaga,to nie jest reklama produktu ,ani wypowiedz trola za 2 zyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~c niezalogowany
23 sierpnia 2017r. o 11:57
ja robie sobie płukankę z ciepłej wody z octem zwykłym spirytusowym szczególnie po farbowaniu. po każdym myciu włosów, płucze taką płukanką i włosy dłużej utrzymują kolor, są lśniące, miękkie i co też ważne nie przetłuszczają się za szybko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zbychu niezalogowany
23 sierpnia 2017r. o 15:54
Mnie ocet jabłkowy pomógł w zbijaniu wagi, codziennie rano sobie go wypijam łyżkę stołową razem z małą szklaneczką wody mineralnej. Jest on bardzo prosty w przygotowaniu go samemu.


• jabłka lub skórki z jabłek , ok. 2 kg na słój 3 litrowy
• letnia przegotowana woda
• ew. cukier brązowy + miód
• Sposób przygotowania
• Do dużego słoja włóż przekrojone jabłka lub skórki z jabłek, aby wypełniły ok. ¾ słoja.
• Przygotuj roztwór wody z cukrem + ew. miodem, aby był lekko słodki (przybliżone proporcje - 5 szklanek wody na 2 łyżki cukru (miodu). Wlej do słoja tyle roztworu, aby przykrył jabłka / skórki, ale nie wypełnił słoja po brzegi (zawartość będzie fermentować i się podnosić, więc mogłaby wypłynąć ze słoja). Słój przykryj bawełnianą ściereczką.
• Odstaw w ciepłe, ale zacienione miejsce na 4-6 tygodni. Zawartość słoja przemieszaj codziennie drewnianą łyżką.
Dodaj skórki z chleba żytniego. Kiedy przestaje bąbelkować i znika piana, to jest gotowy do zlania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
17015
#czesioo nieaktywny
19 września 2017r. o 10:01
Ocet jabłkowy na włosy/? Juz jakieś specjalne szampony nie dają rady?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~h niezalogowany
19 września 2017r. o 10:15
"
Brzoskwinka napisał(a): A na paznokcie co stosujecie? Często wykonuje manicure hybrydowy i paznokcie mi się zniszczyły dość mocno... Zastanawiam się nad zakupem frezy do manicure - http://motylpro.pl/ . Czy ich stosowanie jest lepsze dla paznokci niż aceton?
"

Paznokcie niszczą się nie tylko od acetonu-zmywacza, ale przede wszystkim od szlifowania płytki-więc tutaj kupienie frezarki nic nie zmienia pod tym względem. Płytkę niszczy też sama hybryda i przede wszystkim jej utwardzanie pod lampą uv.
Robiąc hybrydę musisz się liczyć z tym, że paznokcie będą w złym stanie i nie należy się sugerować licznymi głosami kosmetyczek, które twierdzą, że zrobiony u nich właśnie manikure hybrydowy nie niszczy płytki. TO NIEPRAWDA. Jest to duża ingerencja w płytkę, zarówno mechaniczna jak i chemiczna, stąd też opłakane skutki. Wygodne i fajnie wygląda- ale coś za coś....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15487
#Anonim15487 nieaktywny
22 grudnia 2017r. o 11:36
O odchudzaniu octem słyszałam, ale o stosowaniu go na włosy jeszcze nie. Ciekawe w sumie, można przetestować. Pod warunkiem, ze ktoś mi zapewni, ze nie wypadną mi całkowicie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!