Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Mieszkanie we Wrocławiu

~~Płowobrunatna Imperata niezalogowany
27 stycznia 2018r. o 18:59
~Bladofioletowy Aster napisał(a): Wrocławska bańka pęka w szwach. Jest przesyt mieszkań na wynajem, standard mieszkań coraz wyższy a ceny najmu spadają.


Jesteś w temacie, to proszę o konkretną ofertę, iż jestem zainteresowana wynajmem pokoju w centrum miasta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszara Czereśnia niezalogowany
29 stycznia 2018r. o 7:35
~Bladofioletowy Aster napisał(a): Wrocławska bańka pęka w szwach. Jest przesyt mieszkań na wynajem, standard mieszkań coraz wyższy a ceny najmu spadają.


Ceny najmu spadają? Nie sptkałem się z tym. Poza tym warto popatrzeć na perspektywy - Wrocław w najbliższych kilkunastu latach czeka intensywny rozwój. Uczelnie, sporo firm z branży IT robi tam swoje biura i centra. To działa jak magnes. Ludzi będzie coraz więcej to i zapotrzebowanie na mieszkania będzie coraz wyższe.
Inwestycycji deweloperskich jest sporo. Proponuję sprawdzić sobie jeszcze: http://osiedleprzystan.com/o-inwestycji/
Tutaj też jest wątek na forum: http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=425420
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowa Abelia niezalogowany
29 stycznia 2018r. o 8:22
~Bladofioletowy Aster napisał(a): Wrocławska bańka pęka w szwach. Jest przesyt mieszkań na wynajem, standard mieszkań coraz wyższy a ceny najmu spadają.

Żarty jakieś. Teraz w związku z tym że oficjalnie we Wrocławiu jest ponad 70 tys. Ukraińców, a nieoficjalnie dwa razy tyle ceny wynajmu poszły w górę i nie jest łatwo o dobrą lokalizację.
Blade pojęcie masz bladofioletowy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskoszara Metasekwoja niezalogowany
29 stycznia 2018r. o 8:37
Ja bede miec za kilka miesiecy do wynajecia mieszkanie 3-pokojowe - cena 3tys+liczniki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysi Jastrzębiec niezalogowany
30 stycznia 2018r. o 16:42
~~Płowa Abelia napisał(a):
~Bladofioletowy Aster napisał(a): Wrocławska bańka pęka w szwach. Jest przesyt mieszkań na wynajem, standard mieszkań coraz wyższy a ceny najmu spadają.

Żarty jakieś. Teraz w związku z tym że oficjalnie we Wrocławiu jest ponad 70 tys. Ukraińców, a nieoficjalnie dwa razy tyle ceny wynajmu poszły w górę i nie jest łatwo o dobrą lokalizację.
Blade pojęcie masz bladofioletowy :)


Tak jak piszesz - ceny poszły w górę. Sam wynająłem swoje i mieszkam i pracuję w Niemczech. Od 2 lat ceny coraz wyższe i coraz bardziej opłaca się udostępniać mieszkanie za pieniądze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoczerwona Jukka niezalogowany
31 stycznia 2018r. o 12:38
Owszem a czy zaryzykował byś swoje mieszkanie (warte minimum 250-350 tys) wynająć Ukraińcom?? Bo ja nie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMA Dawid Sarbak