ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4493, 22 lutego 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zamek Kliczków zaprasza!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


10 grudnia 2018r. godz. 14:05, odsłon: 4835, KPP Bolesławiec
Policjanci zatrzymali nietrzeźwego sześćdziesięciolatka z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów.
Bolesławiec - Informacje: Po pijaku i bez prawka Radiowozy przed komendą policji (fot. Bolec.Info)

W nocy z 7 na 8 grudnia dzielnicowi bolesławieckiej policji na jednej z ulic miasta zatrzymali 60-latka, który kierował samochodem mając 2,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Dodatkowo mężczyzna siadając za kierownicę złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, który obowiązywał go do czerwca 2019 roku.

Nietrzeźwy kierowca odpowie za popełnienie dwóch przestępstw - jazdę w stanie nietrzeźwości oraz złamanie sądowego zakazu. 60-letniemu mieszkańcowi Bolesławca grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona < 1 2

~Jaskrawoczerwona Margerytka   10 grudnia 2018r. o 21:15

~Jaskrawoczerwona Margerytka

Postów:

Nic mu nie będzie! Jeśli trafił na takich policjantów jak ci z Nowogrodźca, może spać spokojnie! Nadają się wyłącznie do wlepiania mandatów właścicielom psów, które walą do piaskownic na placach zabaw. Znam sytuację tej z Nowogrodźca, przychodzą na interwencję a ona ich klepie po plecach, wyzywa od najgorszych a oni słuchają. Komenda Wojewódzka jeszcze usłyszy o komisariacie z Nowogrodźca, oj usłyszy, niebawem!
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Zielonoszary Cyprysik   11 grudnia 2018r. o 10:18

~~Zielonoszary Cyprysik

Postów:

Widziałem całą akcję na żywo. Gość niedość, że jechał po osiedlu zygzakiem to jeszcze próbował zaparkować swój rydwan pomiędzy dwa inne auta gdzie ciężko byłoby smartem wjechać. Szybka reakcja policjanta zapobiegła obcierkom. Po chwili było tylko bum , poszła szyba i klient leżał na asfalcie. Szybka akcja.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Rdzawobrunatna Poziomka   11 grudnia 2018r. o 15:10

~~Rdzawobrunatna Poziomka

Postów:

To tylko pokazuje jak Polacy się boją zakazów sądowych ..a jest to nagminny problem a nie pojedyncze przypadki albo poruszanie się jednośladem bez uprawnień. Za " Komuny " takie rzeczy były nie do pomyślenia każdy się bał zaryzykować . To też świadczy o skuteczności kar szeryfa Ziobry .
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Gołęba Runianka   11 grudnia 2018r. o 20:49

~~Gołęba Runianka

Postów:

~Jaskrawoczerwona Margerytka napisał(a): Nic mu nie będzie! Jeśli trafił na takich policjantów jak ci z Nowogrodźca, może spać spokojnie! Nadają się wyłącznie do wlepiania mandatów właścicielom psów, które walą do piaskownic na placach zabaw. Znam sytuację tej z Nowogrodźca, przychodzą na interwencję a ona ich klepie po plecach, wyzywa od najgorszych a oni słuchają. Komenda Wojewódzka jeszcze usłyszy o komisariacie z Nowogrodźca, oj usłyszy, niebawem!
Brawo Policjanci a Nowogrodzca.Trzeba robić porządek z właścicielami piesków .Każdy powinnien sprzątać po psach mieszkam w Nowogrodzcu i to co się dzieje to prosi się o dotkliwe kary dla nieodpowiedzialnych właścicieli.Piaskownice są dla dzieci a strach pomyślec ile kup psich tam się znajduje.Często widzę jak idzie wystrojona Paniusia z pieskiem , zatrzymuje się i z zadowoloną miną czeka aż pupil się załatwi do piaskownicy lub w drzwiach do klatki schodowej.Na każdym chodniku w Nowogrodzcu można wdepnąć w psią kupę.A Ty szanowna Margaretko kup sobie woreczki na psią kupę i sprzątaj po swoim pupilku bo przyjdzie taki czas że sama w nią wleziesz i zobaczysz jaki to smród i nie czepiaj się Policji .
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

hemi   11 grudnia 2018r. o 22:29

hemi

Postów: 4478

Moim zdaniem dla takich alko kierowców:
Pierwsze zatrzymanie : mandat i zabranie kwitów.
Drugie zatrzymanie : jak człek stracił uprawnienia za alko i dalej jeździ ,to paka i tyle.

Dla wielu jeżdżacych na bani zabranie kwitów ,to tylko coś co ie wpływa na ich funkcjonowanie.Można odpalić i jechać ,oby kontrola sie nie trafiła.
a niektórzy ,to juz totalnie nałojeni jeżdżą.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Malinowy Wyżlin   19 stycznia 2020r. o 13:20

~Malinowy Wyżlin

Postów:

Jeśli protestował w obronie sądów to nic złego mu nie zrobią okaże się że alkohol który pił nie miał na etykiecie odpowiedniego oznaczenia o zawartości alkoholu a prowadził samochód bez prawa jazdy bo myślał że pcha taczkę a nie prowadzi samochód
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona < 1 2

reklama Efekt-Okna zaprasza
reklama Hotel Garden zaprasza