ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4537, 6 kwietnia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Centrum Szkoleniowe zaprasza!
reklama Zamek Kliczków zaprasza!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


BolecSzort26 lutego 2020r. godz. 20:35, odsłon: 4212, KPP/Bolec.Info
Mieszkaniec powiatu bolesławieckiego stracił prawo jazdy na trzy miesiąc
Bolesławiec - Informacje: Gnał jak szalony Policja (fot. Bolec.Info)

W terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 60 km/h – stracił prawo jazdy na 3 miesiące

Policjanci z grupy „SPEED” zatrzymali prawo jazdy kierującemu, który przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 60 km/h. Kierowca minął dwa punkty pomiaru prędkości i nie spodziewał się kolejnego patrolu.

Funkcjonariusze ruchu drogowego Komedy Powiatowej Policji w Bolesławcu działający w ramach wojewódzkiej grupy „SPEED”, ukierunkowanej za zwalczanie piractwa drogowego, zatrzymali do kontroli pojazd który miał w terenie zabudowanym prędkość 113 km/h. Za kierownicą siedział 39-letni mieszkaniec powiatu bolesławieckiego. 

Kierujący poczuł się pewnie po minięciu dwóch punktów pomiaru prędkości i nie przewidział, że policjanci mogą być tuż za nim. Tego dnia bolesławieccy policjanci prowadzili wspólnie z Żandarmerią Wojskową działania pn. „Strefa” i kaskadowo mierzyli prędkość pojazdom na terenie powiatu bolesławieckiego. Dodatkowo po drogach poruszał się patrol z grupy „SPEED”, który zatrzymał 39-latka w związku z przekroczeniem prędkości.  Za złamanie przepisów ruchu drogowego kierujący został ukarana mandatem i 10 punktami karnymi a także policjanci zatrzymali jej prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Policjanci apelują o zdjęcie nogi z gazu. Pogoda szczególnie w okresie jesiennym potrafi być bardzo zmienna a świecące słońce nie zawsze oznacza suchą nawierzchnię dlatego należy przestrzegać ograniczeń oraz dostosować prędkość do panujących warunków. Zbyt szybka jazda to nie tylko ryzyko utraty prawa jazdy ale także duże zagrożenie dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego. 

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona < 1 2

~~Chabrowy Dereń   27 lutego 2020r. o 13:42

~~Chabrowy Dereń

Postów:

Kolejny popis słownictwa i ortografii ....wstyd dla jednostki edukacyjnej która takiego zdolnego absolwenta wypuściła między ludzi .
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Pomarańczowożółta Wiekuistka   27 lutego 2020r. o 15:40

~~Pomarańczowożółta Wiekuistka

Postów:

~Szara Kolczurka napisał(a): Sami językoznawcy. Wiadomo o co chodzi ale trzeba się uczepić szczegółów. Nie podoba się to nie czytaj nie odwiedzaj strony. Marni nauczyciele...


Zawsze mnie uczyli, cokolwiek robisz zrób to dobrze albo wcale.Tego wymaga szacunek dla innych i samego siebie. Autorzy artykułu cięgle wytykają innym błędy, ale swoich byków nie widzą.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona < 1 2

reklama Restauracja zaprasza
reklama Centrum Szkoleniowe zaprasza!