ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4533, 2 kwietnia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


25 marca 2020r. godz. 09:03, odsłon: 4324, Bolec.Info
Smutne wiadomości przekazały we wtorek służby wojewody dolnośląskiego.
Bolesławiec - Informacje: Kolejne ofiary koronawirusa na Dolnym Śląsku Karetka pogotowia (fot. Bernard Letowski)

Jak poinformował wojewoda dolnośląski w szpitalu we Wrocławiu zmarły dwie osoby - 41-letni oraz 71-letni mężczyzna, którzy byli zakażeni koronawirusem. Obaj mężczyźni mieli choroby towarzyszące.

W sumie liczba osób zakażonych na Dolnym Śląsku (stan na wtorek rano) wynosi  134 - w tym cztery osoby zmarłe.

 

Przyłącz się do facebookowej grupy, w której znajdziesz bieżące informacje o epidemii na terenie miasta i powiatu. Kliknij w TEN link.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona < 1 2

M21W2   25 marca 2020r. o 15:32

M21W2

Postów: 1091

~~Jaskrawoczerwony Suchodrzew napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~Ultramarynowa Alstremeria napisał(a): No wlasnie i irytuajace jest czytanie „miał choroby współistniejące” każdy jakieś ma. Przy ogłaszaniu kolejnych zakażeń „stan dobry”, a ludzie umierają. Polski rząd jest nieudolny.


Jeżeli twierdzisz że polski rząd jest nieudolny to co powiesz o rządach takich krajów jak - Włochy , Hiszpania , Francja czy USA , średnia umieralność stanowi ok . 3,6 % zarażonych we Włoszech powyżej 9% w Polsce 1 ,1 % .


A wiesz ile osób w Polsce naprawdę zmarło na korona wirus czy tylko podajesz MZ. Jest wiele zgonów osób zarażonych, kwarantowanych ale zalicza się jako zgony osób w wieloma chorobami, a ile te osoby mogły jeszcze żyć gdyby nie wirus, np kierowca który zmarł w naszym szpitalu a 2 tyg. temu jeszcze jeździł kursowym autobusem.


A czy ty wiesz w jakich czasach żyjemy , MZ w czasach tak rozwiniętych środków komunikacji nie jest w stanie nic zataić , we wszystkich krajach podają że zmarli zarażeni koronawiruswm w większości mieli inne choroby a tym samym zmniejszoną odporność , tak gdyby nie wirus te osoby na pewno by żyły .
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Jasnoszara Lawenda   25 marca 2020r. o 15:55

~~Jasnoszara Lawenda

Postów:

Bardzo ciekawe informacje - gorąco polecam
https://wnet.fm/2020/03/24/jerzy-milewski-globalna-kwarantanna-jest-dla-mnie-historycznym-przykladem-decyzji-podjetych-niemal-bez-danych/?fbclid=IwAR10SNjL_XhuNjHYIoZsUiP4bMH0CJoJY-3Fvg2CKnxiW40mRrrFc7VjkzA
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Miętowa Trzykrotka   25 marca 2020r. o 15:55

~~Miętowa Trzykrotka

Postów:

Łukasz Szumowski cały czas pracuje na najwyższych obrotach, występuje na konferencjach, udziela wywiadów. Ostatnio gościł na antenie Radia Maryja. Rozmawiał z nim sam dyrektor radia, ojciec Tadeusz Rydzyk.

Od teraz aż do 11 kwietnia w obrzędach liturgicznych i mszach udział, oprócz księdza sprawującego posługę, może w nich brać tylko 5 osób. O tę i inne zagadnienia związane z koronawirusem zapytał o. Tadeusz Rydzyk na antenie Radia Maryja, ministra Łukasza Szumowskiego. Pierwsze pytanie, jakie zostało zadane przez ojca Rydzyka dotyczyło właśnie przepisu o 5 osobach w kościele.

Duchowny zapytał wprost, jak to ma się do tego, że np. w autobusie pokonującym trasę w 40 minut może znajdować się 36 osób, a w kościele tylko 5: - Nie jesteśmy w stanie różnicować kościołów, związków wyznaniowych w zależności od wielkości budowli. Oczywiście prawo pozwala na pewne regulacje i my je stosujemy. Niezwykle ważne jest to, o czym pisze papież Franciszek i nasi biskupi, aby korzystać z mediów, z dostępności do Mszy św. przez środki masowego przekazu – to najbezpieczniejsza forma. Nie ma zakazu pójścia na Mszę św., tylko ograniczamy liczbę ludzi - odparł stanowczo Szumowski.

MY RADIOMARYJNI WIERZYMY OJCU I NASZEJ OPIEKUŃCE MARYSI DEMATIAS .
NIE NA DARMO PREZYDENT WYDAŁ NASZYCH ,,PARĘ'' GROSZY ,MA NAS CHRONIĆ.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Sepiowa Skalnica   25 marca 2020r. o 18:42

~~Sepiowa Skalnica

Postów:

Palą ,piją i nie boją się że ich zabije nie zdają sobie sprawy jak grożna zawsze była grypa a szczególnie dla mających już chorobę np cukrzycę ,czy płuc,układu pokarmowego co powoduje osłabienie organizmu zarówno przez niedotlenienie jak i odżywienie Koronowirus to zmodyfikowana grypa z dodatkowymi chorobami HIV,SARS a To nie tyle leki leczą co sam organizm się samoleczy lek może pomóc lub osłabić organizm jeśli organizm go nie toleruje
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona < 1 2

reklama Restauracja zaprasza