Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Głęboka komuna' w centrum Bolesławca
~~Piwny Heliotrop 21 września 2020r. o 22:13
Jakie zmiany PZPR =SLD, /polska zjednoczona partia robotnicza /.ZSL zjednoczone stronnictwo ludowe / zmiana na PSL ,SD /socjal demokracja / = PiS, PO taka zmiana ja tam nie czuję żadnej zmiany a żyję od 1952 r Listy do wyborów na rózne szczeble na radnych,posłów jak ustalały partyjne wierchuszki tak ustalają a jaka jest definicja komunizmu sprawdzić sobie w słowniku lub internecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennorudy Heliotrop 27 września 2020r. o 15:16
Jeżeli właściciel ma to zaraz remontować, to artykuł będzie z cyklu "nasza interwencja" . Kolejny sukces redakcji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmazynowy Perukowiec 27 września 2020r. o 15:19
Trzeba wiedzieć kiedy pisać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowy Ciemiernik 27 września 2020r. o 17:14
Polska jest pełna pseudo- biznesmenów z dziurawymi kieszeniami.Dziad zawsze będzie dziadem, choćby nie wiadomo, w jakie piórka się stroił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.