ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4733, 19 października 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


17 października 2020r. godz. 12:00, odsłon: 1500, KPP Bolesławiec
Policjanci przypominają o możliwości korzystania z aplikacji przeznaczonej dla osób przebywających w izolacji
Bolesławiec - Informacje: Aplikacja zamiast wizyt policji Policjant sparwdzający osoby przebywające na kwarantannie. (fot. KPP Bolesławiec)

Bolesławieccy policjanci przypominają o możliwości korzystania z aplikacji przeznaczonej dla osób przebywających na izolacji. Jeśli osoba będąca na kwarantannie będzie realizowała zadania wynikające z konieczności potwierdzenia lokalizacji to mundurowi nie będą musieli przyjeżdżać pod jej dom.

Na terenie powiatu bolesławieckiego z dnia na dzień przybywa osób objętych izolacją. Policjanci z bolesławieckiej komendy oraz komisariatów w Nowogrodźcu i Kruszynie jeżdżąc z adresu na adres sprawdzają czy osoby skierowane na kwarantannę domową wywiązują się z nałożonych na nich obowiązków. Codziennych wizyt mudurowych można uniknąć logując się w specjalnej aplikacji KWARANTANNA DOMOWA, która dostępna jest do pobrania na telefony w sklepach Google Play oraz App Store. Więcej na temat aplikacji „Kwarantanna Domowa” na stronie Ministerstwa Cyfryzacji.

Dzięki aplikacji „Kwarantanna domowa” zyskujesz szybki dostęp do niezbędnych, pomocnych w czasie kwarantanny informacji. Możesz też korzystać ze specjalnej infolinii.

Aplikacja daje też m.in. możliwość zgłoszenia się do lokalnych ośrodków pomocy społecznej, które w uzasadnionych sytuacjach, mogą dostarczać artykuły spożywcze. Dzięki aplikacji szybko można skontaktować się z pracownikiem socjalnym. 

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Płowobrunatna Kalmia   przedwczoraj o 14:45

~Płowobrunatna Kalmia

Postów:

Fachowcy informatycy nie pozostawiają na tym pisowskim gniocie suchej nitki. Wczoraj był o tym obszerny reportaż. W życiu nie zainstaluję sobie tego trojana w telefonie i Wam też nie polecam.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Bladoniebieski Cis   przedwczoraj o 14:54

~Bladoniebieski Cis

Postów:

Każdy wyborca pis_da musi zainstalować apkę. Nierząd musi znać miejsce swoich jaskiniowców.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Jasnolawendowa Ostróżka   przedwczoraj o 18:11

~Jasnolawendowa Ostróżka

Postów:

A wy naprawdę uważacie ze bez tej apki nie znają waszej lokalizacji? Bo wyłączyliście lokalizację w telefonie? Czy wierzycie że opcja śledzenia byłaby możliwa do wyłączenia przez śledzonego?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Purpurowa Godecja   przedwczoraj o 21:41

~~Purpurowa Godecja

Postów:

Podobno w ramach walki z przeziębieniem nazywanym COVID19 , od przyszłego piątku obowiązek noszenia kalesonów oraz ciepłych skarpet powyżej kostki. Policja będzie sprawdzać, czy każdy ma kalesony albo rajtuzy. Za brak kalesonów mandat 500 złotych, za brak skarpet spełniających normy wskazane w rozporządzeniu kolejne 500 złotych a kto nie przyjmie obligatoryjna kara nakładana przez sanepid w wysokości 30 000 złotych. Aby uniknąć kontroli policji należy zainstalować aplikację ! Aplikacja będzie samoczynnie sprawdzać czy jesteśmy ciepło ubrani. Jako naród tylko w ten sposób możemy zapobiec przeziębianiu ludzi ! Dzięki temu udostępnią nam wstęp na basen i na siłownię ale w kalesonach i szaliku no i oczywiście po wcześniejszym zainstalowaniu aplikacji !
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

PIS-PO-PRL   przedwczoraj o 21:46

PIS-PO-PRL

Postów: 861

Dodałbym jeszcze funkcję wykrywania "czosnkowego oddechu". Dmuchamy w mikrofon i jeżeli apka go nie wykryje, to automatycznie wysyła raport do sanepidu z prośbą o nałożenie na nas kary administracyjnej
Nie od dziś wiadomo, że czosnek to samo zdrowie przecież

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Purpurowa Godecja   przedwczoraj o 22:06

~~Purpurowa Godecja

Postów:

Uzupełnię wcześniejszy wpis bo wyleciały mi z głowy kolejne pomysły na walkę z COVID19 :
Podobno Policjant , który przyjdzie do służby w kalesonach, grubych skarpetach, czapce ale dodatkowo założy nie obowiązkowy szalik otrzymuje premie nie mniejszą niż 700 złotych pod warunkiem, że przełożony własnoręcznie wyczuje w spodniach dodatkowe zabezpieczenia i potwierdzi to aplikacja. Podobno z tego samego funduszu nagród w ramach programu forsowanego ustawowo "Premia dla bohatera" pielęgniarka, która zdejmie kalesony przegrzanemu policjantowi nie bacząc na zarażenie COVID 19 otrzyma comiesięcznie 1500 złotych dodatku do uposażenia !
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Bławatkowy Bukszpan   wczoraj o 8:54

~~Bławatkowy Bukszpan

Postów:

~~Purpurowa Godecja napisał(a): Podobno w ramach walki z przeziębieniem nazywanym COVID19 , od przyszłego piątku obowiązek noszenia kalesonów oraz ciepłych skarpet powyżej kostki. Policja będzie sprawdzać, czy każdy ma kalesony albo rajtuzy. Za brak kalesonów mandat 500 złotych, za brak skarpet spełniających normy wskazane w rozporządzeniu kolejne 500 złotych a kto nie przyjmie obligatoryjna kara nakładana przez sanepid w wysokości 30 000 złotych. Aby uniknąć kontroli policji należy zainstalować aplikację ! Aplikacja będzie samoczynnie sprawdzać czy jesteśmy ciepło ubrani. Jako naród tylko w ten sposób możemy zapobiec przeziębianiu ludzi ! Dzięki temu udostępnią nam wstęp na basen i na siłownię ale w kalesonach i szaliku no i oczywiście po wcześniejszym zainstalowaniu aplikacji !
Od poniedziałku berety z antenką.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Beżowobrązowy Bluszcz   wczoraj o 11:14

~~Beżowobrązowy Bluszcz

Postów:

służenie legalnej mafii
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy