ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4907, 8 maja 2021r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy do Intermarche
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


22 kwietnia 2021r. godz. 12:12, odsłon: 14167, Kazimierz Marczewski
-Nasi cudowni Medycy, wspaniale wyszkoleni młodzi lekarze i ci starsi z z nieocenionym doświadczeniem - Jola Mielczarska
Bolesławiec - Informacje: Wzruszający list ze szpitala covidowego Pacjentka Szpitala Covidowego Jolanta Mielczarska (fot. Archiwum prywatne)

Publikujemy niezwykle wzruszający i emocjonalny list naszej czytelniczki, pacjentki szpitala covidowego z Bolesławca:

Dzień dobry! Panie Kazimierzu..,

pozwalam sobie do Pana napisać parę słów. Piszę z Naszego Szpitala Covidowego. Jestem tu już 10 dni... właściwie to nie wiem... wiem, że długo, dużo się wydarzyło i  już tylko lepiej. Przeszłam (jeszcze walczę), tą straszną chorobę i miałam dużo szczęścia... wróciłam z tej drugiej strony. Żyję, a to dar od Boga. Medycy... nasi cudowni Medycy, wspaniale wyszkoleni młodzi lekarze i ci starsi z z nieocenionym doświadczeniem... absolutnie zaangażowani, by ratować życie innych.

TE cudowne Anioły: kobiety, pielęgniarki. To dzięki Nim, ich absolutnie zaangażowanej pracy z pasją, bez ważności kto,kogo... one z wielkim sercem pomagają, bardzo ciężko pracują - Anioły Życia. Jak człowiek nagle uświadamia sobie, że wszystko ma, a w obliczu takiej sytuacji... nie ma nic. To wszystko bez znaczenia... widziałam ich dzień pracy przed wizytą premiera.To było dla nich bardzo duże obciążenie. Są żeby pracować i pomagać ludziom, a byli angażowani, bo wizyta była Pana premiera... niech politycy zajmą się swoją pracą i budują swoje sukcesy  na własnej pracy i zaufaniu.

Jest Pan osobą bardzo zaangażowaną w losy ludzi w Naszym mieście i obserwuje jakie walki Pan prowadzi z głupotą i nieodpowiedzialnością ludzi... niby takich mądrych... bo przecież nie ma żadnego Covida... Nie życzę im, żeby musieli tu trafić i poczuć, jak wygląda życie po drugiej stronie. Życie to tylko  dwie  strony... Jak Bóg da... ten Najwyższy... Poproszę Pana o taki artykuł z dedykacją dla wszystkich Medyków... chcę im bardzo podziękować za ciężka pracę, zaangażowanie, wiedzę, pasję. Tej wartości się nie da wycenić... Życzę Panu i rodzinie dużo Zdrowia.

Jola Mielczarska

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 32 33 34 35 36 37

Pannazdzieckiem   1 maja 2021r. o 11:41

Pannazdzieckiem

Postów: 14141

PIS-PO-PRL napisał(a): Najgorsze jest to, a może najśmieszniejsze, że są ludzie którzy pójdą się zaszczepić nie po to żeby chronić się przed wirusem, tylko po to, żeby raz na 2/3 lata wyjechać w sierpniu na ...olinkluziw... Znam takich. I jak im wytłumaczyć że są idi_tami?Nie da się tego zrobić Drogi Peerelu :) Ksaweremu też nic nie wytłumaczysz ... oszołom i foliarz

A u nas na Bielskiej dzisiaj wolne . Właśnie byłem u Kolegi Zdzicha , który wolnego niestety nie ma ... w małym sklepiku osiedlowym przy Komendzie .

Pytałem , czy pożyczy mi trzy dychy na wódę ... nie pytał kiedy zwrócę

Chlejemy dalej , a moderacja na bajaniu nadal działa , jak ta lala

I żeby było jasne ... uwielbiam ekschibicjonizm ... Kumpel Kuternoga ten z lornetką dalej liczy tych co chcą się szczepić u Pana Starosty Gabrysiaka ... fury wciąż te same ... a Kolega Zdzichu ... jak Mu powiedziałem , że brakuje mi kija w łapach ... tylko się uśmiechną i wyciągnął portfel ... powalony jakiś ... tak łatwo ulec bajaniu

Ufam Drogi Peerelu , że nie dasz się zaciągnąć do " Placówki medycznej " na Bielskiej

Lucjan nie dzwoni ... zaczynam się martwić , ale Pan Kazimierz chyba trzyma się dobrze skoro dalej w robocie

Adaś wsiadł na rowerek i pojechał na Wartę Bolesławiecką ... kto tu mówi prawdę ?

Qurwa wezmę chyba kij od miotły i pospaceruję po korytarzu ... tak mi Święta brakuje

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Butelkowa Dabecja   1 maja 2021r. o 12:00

~Butelkowa Dabecja

Postów:

Strażnicy wolności , jeden z naszych członków, sam stawia do pionu ośmiu zamaskowanych covidian w policyjnych mundurach .Brawo , Zapraszamy świadomych do naszej organizacji.
https://www.facebook.com/100014936323394/posts/1109013072939893/?app=fbl
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Zgniłozielona Języczka   1 maja 2021r. o 12:05

~Zgniłozielona Języczka

Postów:

~~Zielonobrunatny Rojnik, ale ty mądry jesteś.... Nie mam tv więc nie włączę ani nie wyłącze... A imbecylem bez mózgu jesteś ty - tak sobie wymyśliłem.... I nie mów nigdy nikomu co ma zrobić albo czego nie. Nie twoja sprawa co ktoś robi lub nie. Narzucanie innym swojego myślenia to cecha ludzi z kompleksami. Wylecz je a życie będzie bardziej przyjemne zarówno dla ciebie jak i dla otoczenia.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 32 33 34 35 36 37

reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy