Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat

Przebój z jajem

4335
Pannazdzieckiem 6 maja 2021r. o 19:54
Ślicznie Młode Panie :) Jednakowóż miałbym pytanko ...kiedy zabraknie Jerzego ... to co zrobicie ?

Młodość nie wieczność ... ja stara Panna mogę już coś na ten temat powiedzieć :D

Czy Która z Was zechce ze mną podyskutować ? Choćby Tutaj i Teraz ?

Sceniczny trynd to nie jest dobry kierunek : :)

Chociaż ...

https://www.youtube.com/watch?v=OT0mu_y40j4

... zamiast grać i śpiewać Dziewczyny intelektem proszę mnie zglanować :)

I zwracam się tutaj i teraz do wszystkich Pokoleń jakie miałem zaszczyt obserwować .

Cham i prostak portalu Bolec.info .


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonobrunatny Łubinnik 6 maja 2021r. o 20:38
Posłuchaj ich innych piosenek "chamico i prostaku" bo piszesz jako kobieta i facet. Ze swą znajomością tematu możesz im pucować buty poznaj ich nazwiska to zobaczysz jakie osiągają sukcesy w szkole i w MDK pało nie myta :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
Pannazdzieckiem 7 maja 2021r. o 0:23
~Zielonobrunatny Łubinnik napisał(a): Posłuchaj ich innych piosenek "chamico i prostaku" bo piszesz jako kobieta i facet. Ze swą znajomością tematu możesz im pucować buty poznaj ich nazwiska to zobaczysz jakie osiągają sukcesy w szkole i w MDK pało nie myta :)


Czyli sztuka tworzenia pozorów ... ktoś napisał tekst , ktoś choreografię zorganizował i ktoś jeszcze muzę wymyślił , ktoś zagrał na pianinie ... i ktoś sponsoruje i dba o dobry wizerunek ....

Jezu , jeśli tą cywilizację będą tworzyły te MATRONY z MDK , to już tylko czeluść ... :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Zapraszamy