Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Mrowka zaprasza
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat

Oddali hołd asp. Michałowi Kędzierskiemu

~Srebrzystoczarna Gynostemma 8 maja 2021r. o 13:21
Taki,bohater jak budowlaniec co spadł z rusztowania ryzko zawodowe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarobrązowy Liliowiec 8 maja 2021r. o 15:23
Pewnie nie ci giną, co krzywdy wyrządzają. Nie jeden zamieniłby na wielu z Bolesławca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Srebrnobiała Glicynia 8 maja 2021r. o 21:16
Kto sieje wiatr,ten zbiera burze...milicja zbiera to co zasiała,macie plony swoich działań
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Spopielała Gęsiówka 9 maja 2021r. o 11:54
Taka robota ,nikt normalny nie idzie do milicji czy trepownii poprostu trzeba kompletnie nic nie umieć i do niczego się nie nadawać i za 4tys/mc można legalnie ludziom uprzykrzać życie.Ot cała filozofia służby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowy Rabarbar 9 maja 2021r. o 13:39
Policja narobiła tyle złego----podejście do ludzi, sposób rozmowy, poziom intelektualny. Oni po skończeniu tego pół, czy rocznego kursu, na karabiniera-- gdy juz dostana mundur, czapeczkę i przy boku pałeczkę -- sa panami i robią co im sie podoba !! Są to ludzie bez wykształcenia, bez zawodu, często z rozbitych rodzine nikt ich nie bada pod wzgl. psychiatrycznym. a szkoda bo większa część tych ludzi, to osobnicy psychopatyczni ! Jak we Wrocławiu znęcali sie nad młodym człowiekim, najpierw na ulicy, a potem w środku budynku. Bezbronny błagał, aby go nie męczyli, prosił-- ale u psychopatów w grupie siła !!Musieli go zabić. I żaden, z nich nie sprzeciwił sie pozostałym !! Albo w Koninie sastrzelił chłopca w biały dzień--- Tak, ze nie ma sie czemu dziwić, że nasi policjanci, sa po prostu nie lubiani !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.