Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat

Oddział Lubichów zostanie zlikwidowany

~Bolczyk 9 maja 2015r. o 9:33
~doner napisał(a): Tak najlepiej wszystko zalać zatopić jak Konrad a potem wymyślać głupoty z reaktywacja przed wyborami ............kiedy ten naród zmądrzeje .


Naród (czytaj "politycy" na każdym szczeblu") nigdy nie byli i nie będą mądrzy . "Konrad"-a jak zalali to Wszyscy wiedzą jak się skończyło . Trzeba było ciągnąć rurociągi z wodą do Iwin i okolicznych wiosek z Bolesławca . Płacił KGHM . Ciekaw jestem czy Atlas też będzie za to płacił ?

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~elza 12 maja 2015r. o 9:16
Wyborcy podziękujcie za ten krok swoim samrządowcąm jak wspaniale działają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Liceum Pijarskie zaprasza