ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4769, 24 listopada 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Centrum Szkoleniowe zaprasza!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

loza   28 października 2020r. o 9:31

loza

Postów: 18

Jakie macie w domu meble, w których trzymacie ciuchy, łącznie z okryciami wierzchnimi i butami? U mnie są 2 osoby i dziecko półroczne. Mamy: 1 szafę 2-drzwiową ok. 2 m wys., na dole ma 2 długie szuflady. Regał też 2 m wys.-8 półek zamykanych i 1 szuflada. Ale kupiłam teraz nowe meble - komoda 8 szuflad i komoda-6 szuflad. Zamieniam szafę i regał na 2 komody. Chciałam przede wszystkim niższe meble i białe. Żadnych mebli nie mam w przedpokoju, tylko wieszak na aktualnie noszone kurtki lub bluzy, szaliki. Dziecko na razie ma w pokoju 1 komodę-4 szuflady i 2 półki. Nie mam nic na buty -trzymam je w 2 wielkich torbach, które są w małym pomieszczeniu, tzw. gospodarczym, gdzie jest też: mop, wiaderko, odkurzacz, płyn do prania itp. Jak to wygląda u Was?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Ceglastobrązowy Kaczeniec   28 października 2020r. o 10:09

~~Ceglastobrązowy Kaczeniec

Postów:

Mam szafę i komodę (chociaż swego czasu mieściłam się z ciuchami w zwykłej szafie - połowa miała drążek na wiszące ubrania, połowa była podzielona półkami. Buty na dole. No ale wynajmuję i nie mam wyboru. Jedno rozwiązanie mi się marzy. Jedna wielka szafa typu Komandor w przedpokoju i kolejna w sypialni. I wsjo.

Warto jest przygotować sobie kartony do przechowywania:
https://kartony24.eu/

Dzięki temu wszystko będzie miało swoje miejsce.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Różowoczerwona Begonia   28 października 2020r. o 13:56

~~Różowoczerwona Begonia

Postów:

loza napisał(a): Jakie macie w domu meble, w których trzymacie ciuchy, łącznie z okryciami wierzchnimi i butami? U mnie są 2 osoby i dziecko półroczne. Mamy: 1 szafę 2-drzwiową ok. 2 m wys., na dole ma 2 długie szuflady. Regał też 2 m wys.-8 półek zamykanych i 1 szuflada. Ale kupiłam teraz nowe meble - komoda 8 szuflad i komoda-6 szuflad. Zamieniam szafę i regał na 2 komody. Chciałam przede wszystkim niższe meble i białe. Żadnych mebli nie mam w przedpokoju, tylko wieszak na aktualnie noszone kurtki lub bluzy, szaliki. Dziecko na razie ma w pokoju 1 komodę-4 szuflady i 2 półki. Nie mam nic na buty -trzymam je w 2 wielkich torbach, które są w małym pomieszczeniu, tzw. gospodarczym, gdzie jest też: mop, wiaderko, odkurzacz, płyn do prania itp. Jak to wygląda u Was?


:):):) dobre
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

reklama Fiege - praca !
reklama Centrum Szkoleniowe zaprasza!