Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat

Nowa rada społeczna szpitala

~~Marchewkowa Budleja 9 kwietnia 2019r. o 20:12


To proszę przytoczyć przepis w którym określone jest na ile dni przed głosowaniem trzeba zgłosić kandydata? Nie ma? No nie ma, była za to zła wola i zrobienie na złość nie burmistrzowi a mieszkańcom Nowogrodźca. Dopóki jest projekt, dopóty można go zmieniać i potem głosować. Od tego jest rada, a nie starosta.

Zapytam jeszcze raz, kto zgłosił tego kandydata : Burmistrz Nowogrodźca? Rada Miejska w Nowogrodźcu? mieszkańcy gminy Nowogrodziec? Niestety, nikt z wymienionych lecz radny z Bolesławca, więc niby kogo on miał reprezentować? Zwykłe bicie piany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworuda Tygrysówka 9 kwietnia 2019r. o 20:17
Radny powiatu ma obowiązek reprezentować WSZYSTKICH mieszkańców powiatu, a nie wybranych miast. Skoro radni powiatowi z Nowogrodźca nie potrafili zgłosić, cóż... Proszę poczytać ustawę o samorządzie powiatowym przy tym stołem przy kawce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Kaczeniec 9 kwietnia 2019r. o 21:22
Od kiedy istnieje Społeczna Rada Szpitala zawsze dobrym zwyczajem było ,że wybierani byli członkowie rady reprezentujący wszystkie Gminy z Powiatu Bolesławieckiego, ale Relich celowo nie wystawił kandydata ponieważ Przewodniczący Izydorczyk nie jest z jego komitetu .Relich ,,kończ waść oszczędź sobie wstydu"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowożółty Pomidor 10 kwietnia 2019r. o 22:35
Szkoda że ten żyrandol nie spadł mu na głowę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.